Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya behozása hidegből...

Kutya behozása hidegből melegre majd újra kivinni árt neki?

Figyelt kérdés

3 éves Goldim van, aki egeszen pici kora óta kint van. Soha nem jott be a hazba de mostanaban szeretem behivni es itt bent simizgetni de utana kiemgedem.

Ez a hirtelen hőmérséklet változás árthat?


2017. jan. 12. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi baja. Nagyon sokan tartanak úgy kutyát, hogy napközben kint,este pedig bent. (egyébként én is beszoktam engedni az enyémeket, ha egyedül vagyok+ amikor -20 környéki idők voltak bent aludtak az előszobában.. reggel meg mentek ki. Semmi bajuk nem lett.
2017. jan. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Pár példa:

Panelkutyák.Ha hosszabb a szőrük,lehet,hogy ruhát sem adnak rájuk,tehát ugyanazzal a bundával vannak a 20-30 fokos lakásban,mint lent a mínusz 10-ben.Ismerősöm kutyájának sincs semmi baja,lent sem fázik,ha mozog.

Emberek.Ha vastag téli kabátba bemész mondjuk 15 percre,aztán kijössz,nem fázol meg,még lehet,hogy jól esik a friss levegő.Kutyádnak is,ha kintre van szokva,inkább a házban van melege,és kellemes neki a kinti idő.Én kutyámnak pl így van.

2017. jan. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. jan. 12. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!