Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lenyelt a kutyám egy gombot!...

Barnaszemű kérdése:

Lenyelt a kutyám egy gombot! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mit tegyek?! Épp most nyelt le egy gombot a takarómról! 2 éves és Havannai pincsi (legalább is a mérete) S.O.S. Mit tegyek hogy ne fulladjon meg? Jelenleg épp fekszik és nagyon megijedt hogy kiabáltam vele.

2017. jan. 12. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem fuldoklik, akkor semmi baja nem lesz tőle, majd kikakilja.
2017. jan. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ohh en miket taltam mar a kutyam kakijaban... egy gombtol nem.lesz baja 🙂
2017. jan. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg majd átmegy rajta. De ha látod, hogy levert, kedvetlen, akkor azonnal vidd orvoshoz, mert akkor ki kell műteni.
2017. jan. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jesszusom remélem azért nem kell műteni! Köszönöm a gyors válaszokat! Kicsit azért még aggódok de remélem semmi baja nem lesz D:
2017. jan. 12. 20:31
 5/9 anonim ***** válasza:
10%
gombot? uristen, a batyam kutyaja a gyerek cumijat rendszeresen benyelte, nem gyoztek ujat venni, mert bar mindig kikakilta, azert azt ugye megse fogjak ujrahasznositani...szoval nyugi, egy gombtol SEMMI baja nem lesz a kutyadnak
2017. jan. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha már lenyelte, nem fullad meg, ne aggódj. Szinte biztos, hogy majd kikakálja.

Ha netán étvágytalan, rosszkedvű lesz, akkor vidd el dokihoz.

2017. jan. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy gomb kerek, szóval ha már sikerült lenyelnie, valószínűleg simán végighalad az emésztőrendszerén. Nincs semmi rajta, ami beakadhat bárhová.

Figyeld azért, de nem hiszem, hogy bármi baja lenne tőle.

(Az enyém a múltkor egy darab drótot kakilt ki. Nem tudom, hogy honnan a csudából szerezte, de simán kijött, pedig az hegyes volt)

2017. jan. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én kutyám egész lábtörlőket evett meg és még sorolhatnám (gumijátékokat is - az necces, mert a gumi elakadhat). A gombtól semmi baja nem lesz, előbb-utóbb kikakilja.
2017. jan. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lessz tölle, át megy rajta, ha látod, hogy rosszul van esetleg akkor vidd dokihoz, de minimális az esély erre.
2017. jan. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!