Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szuka (benti) kutyam ivartalan...

Szuka (benti) kutyam ivartalanitva lett, gallert van a fejen es leszedte, megnyalta a sebet lehet valami problema belole?

Figyelt kérdés
2017. jan. 13. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lessz ennyitől baja,de ha rendszeresen nyalja az már nem jó,akkor vidd vissza a dokihoz.
2017. jan. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Betadint tegyél a sebre, a gallér legyen a fején. Semmi gond nem lesz.
2017. jan. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Fent van a fejen, csak meglazitottam a nyakorvet mert szorosnak tunt ahogy a doki rarakta.. gondoltam amig nem piszkalja kicsit meglazitom. Aztan egy pillanatra egyedul hagytam mar le is szedte egybol.
2017. jan. 13. 18:44
 4/8 anonim ***** válasza:

Ennyitől nem lesz baja. Mekkora a kutyus? Mi az állatorvosunk javaslatára bébi ruhából készítettünk neki ruhácskát. Így nem koszolódott a seb, nem fért hozzá és kényelmesebben volt, mint a gallérral. Viszont azonnal ráadtuk a gallért, amint egy pillanatra magára hagytuk.

Ha nagyobb testű kutyáról van szó, át lehet szabni a méretére egy pólót is, hogy takarja a hasát.

2017. jan. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Közepes meretű.

És azt miért csinálja, hogy mar 2 oraja kb csak ul.. probalom lefektetni hogy pihenjen egybol felul.

(Delben lett vege a mütetjenek.)

2017. jan. 13. 19:07
 6/8 A kérdező kommentje:
Milyen gyerekruhára gondolsz? Kis polo? Az nem csuszik fel?
2017. jan. 13. 19:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Biztos ulve kevesbbe huzodik a sebe. Ne piszkald ha nem akar lefekudni majd megtalalja a kenyelmes pozt.
2017. jan. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Bébi body. Jó, ha van ujja, úgy kevésbé csúszik le a nyakán.

Valahogy így néz ki a kutyán, csak jóval olcsóbb :)

[link]

Picit rá kell szabni.

Nem kell varrogatni, beszegni sem szükséges. Nekünk két kutyánál bevált. Nem szedték le magukról.

(Turkálóban vettem darabját kb 200 forintért)

2017. jan. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!