Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tegnap lett ivartalanitva a...

Lejosz kérdése:

Tegnap lett ivartalanitva a kutyusom . Kis termetű 2 éves múlt áprilisban és kan. Érdeklődnek nektek mi a tapasztalatotok a viselkedéssel illetve rehabilitációval kapcsolatban? Ilyenkor mi a normalis viselkedés? Nyilvan az orvossal is beszeltem rola

Figyelt kérdés

Van étvágya es iszik is . Viszont nagyon kedvetlen es lassú a mozgása is. Volt hogy remegett is és erősen zihált...

a sebet nem piszkálja de akarja csak ra szolok mindig .. gallérja is van amit jól visel de néha leveszem hogy kényelmesebb legyen neki ..viszont háromszor megnyalta de hamar észrevettem és kb pár másodperc volt ...

előre is köszönöm a válaszokat !!!!!

Első kutya es nagyon imadom



2016. okt. 29. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Szia szerintem normálisan viselkedik. Ugye ez neki fáj, és nem érti mért tették ezt vele. Az hogynmiért zihált azt mar nem tudom megmondani aztinkább kérdezd a dokitol, de szerintem csak a fájdalom végett. Hidd el ha vigyázol rá és ápolod akkor nem lessz semmi baj, 😉 ui: nagyon szeresd!!!
2016. okt. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy-két napig normális ha kicsit kába meg remegős, az altatás mellékhatása. Ha holnapra sem oké, akkor azért hívd fel a dokit.
2016. okt. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálunk nem gyógyult olyan egyszerűen, ahogy ígérték. Este műtötték, utána 2 óráig remegett, dőlöngélt stb. Elég szarul festett, de ez csak az altató miatt volt. Valahogy sikerült kiszednie az egyik varratot, ezért sajnos kicsit szétnyílt a seb, lassan gyógyult. Lekentük Bepathen Plus-szal az sokat javított rajta. Első pár napban nem látszott, hogy érezné, aztán elkezdett "totyogva" járni, nem akart leülni, kedvetlen volt. Végül kiderült, hogy szoros volt a varrat és zavarta. Amint kiszedték, rendbe jött. :D szóval ilyesmi előfordulhat (végig volt étvágya, a doki szerint olyankor nem lehet nagy a baj :))
2016. okt. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom a válaszokat mindegyikötöknek !!

Igen nagyon szeretem es nagyon vigyázok ra .. ez eddig is igy volt ... o a mindenem !!

Most hivtam az orvost mert eléggé meg duzzadt a kukija es veralafutasos is ... azt mondta vigyem be es megnézi

Mert meg mindig remeg

2016. okt. 30. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!