Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szüleimhez nemrég került...

Szüleimhez nemrég került németjuhász kutyusánál szeretnék bevágódni. Milyen kaját vigyek neki, amitől tuti föláll füle-farka?

Figyelt kérdés
Jutalomfalatkákról beszélünk, kis mennyiségben. Házi füstölt szalámit épp csak elfogadta... Füstölt szalonnacsík nem kellett neki... Ma füstös baromfipárizsival próbálkoztam, de faképnél hagyott, és meg sem kóstolta. Mondjatok már olyat légyszi, aminek biztosan örülne :) Köszi
2017. jan. 13. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy kutyát nem a hasán át kell megvenni... Ha azt szeretnéd, hogy szeressen foglalkozz/sétálj vele. (egy jó rágcsálni való marhalábszárcsontnak szerintem tuti örülne, és nyersen add oda)
2017. jan. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az enyemek a szaritott disznoorrert vannak oda.
2017. jan. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
71%
Apám mindig azt a vödrös egész apró halat adja a kutyának szerintem hering. Azt imádják.
2017. jan. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a kutyáknál soha nem kajával vágódtam be, hanem játékkal. Soha nem adtam még kaját idegen kutyának (a családban sem) de még nem volt olyan kutya aki ne kedvelt volna meg szinte azonnal.

Egy kis játékos, óvatos közeledés, de nem agresszívan, tolakodóan. Minden kutya vevő a játékra csak rá kell érezni hogy mekkora mértékben. A jó kutya egyébként sem fogad el ételt csak a gazdától. Te csak egy lehetsz a falkából de nem a vezér, mivel nem te vagy a gazdája.

2017. jan. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem kajával kell lekenyerezni egy kutyát...

Persze,jutalomnak adhatsz neki virslit,májkrémet,húst,de inkább vidd el sétálni,játssz vele,stb.

Hidd el,hosszú távon ezt a kutyák is jobban értékelik.A kaja csak ráadás.

2017. jan. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!