Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutyát ajánlanáto...

Milyen fajta kutyát ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés

Sportos ember vagyok sokat sportolok szoktam biciklizni 7-10km

és futtatnám a bicikli mellett. szoktam sétálni boltba ami kb 2-3km-re van töllünk tehát akkor is vinném magammal.

Futni is szoktam néha 3-4km. Nagytestű kutyára gondoltam van tapasztalatom velük :). A válaszokat előre is köszönöm


2017. jan. 14. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Vizsla, labrador, husky, németjuhász :D
2017. jan. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Németjuhász, Dobermann, Rotweller, Cane corso
2017. jan. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Németjuhász, labrador, golden retriever, ír/angol szetter, vizslák, husky, roti, Kinti vagy benti kutya lenne?
2017. jan. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha sokat sportolsz: husky, malamut, perzsa agár, orosz agár, argentin dog ,
2017. jan. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha fajtiszta,törzskönyves kutyához ragaszkodsz,akkor bármilyen nagytestű munkakutyát választhatsz.Gondolok itt huskyra,német juhászra,esetleg vizslára,de az utolsót ugye csak lakásban lehet tartani.

És oké,hogy sportos vagy,de ezeket napi szinten csinálod?Mert a kutyának nem elég,ha hétvégente futkároztok egy nagyot,de még az se,ha csak 2-3 naponta.Nagytestű,nagy mozgásigényű kutyával minden nap kell sétálni,játszani,futni,tanítani.

Ha fajtisztához nem ragaszkodsz(mert miért is?),akkor nézz szét egy menhelyen.Rengeteg barátságos,izgága kutyával találkozhatsz,aki mit meg nem adna azért,hogy veled élhessen

2017. jan. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Futtatni a kutyát 1 éves kora után lehet az ízületek miatt. Addig szigorúan séta van.
2017. jan. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kint vagy bent lenne tartva?

Dobbermann, husky, malamut, vizslák, retrieverek, skót juhász, németjuhász. 1 éves koráig ne futtasd. Egyébként, ha nem ragaszkodsz a fajtatiszta kutyákhoz, akkor egy aktív, nagytestű menhelyi keverék is szóba jöhetne. Így legalább két életet is megmentesz. Sok sikert a kutyázásoz! :)

2017. jan. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat. A golden retrivernél döntöttem
2017. jan. 21. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!