Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Agresszív a kutyám, mit tegyek?

Agresszív a kutyám, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Remélem tud valaki segíteni.

Van egy 9 hónapos e lég jó kora német-magyar vizsla keverékem. Próbáltam minél többet foglalkozni vele, de minél többet voltam vele, annál rosszabb lett...

Játék. lehajolok a földre felvenni a labdát, abban a pillanatban rám ugrik, olyan lendülettel, hogy majdnem magával rántja a fejem, aztán elkezd ugatni, ugrálni,erőből szépen bekapni a karom, azt harapni, karmolászni, tudom hogy csak játszani akar,de túl durva, sok kutyám volt már, és egyik sem csinálta ezt. Akárhogy ütöm, verem, csak még jobban beindul, ezek nem használtak... Köszönöm a válaszokat.



2017. jan. 14. 17:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Ütöd vered? Idióta barom vagy! Add oda valakinek aki ért hozzá te paraszt!
2017. jan. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Ott a hiba hogy ütöd vered. Amint ezt csinálja lökd el, és hagyd ott.Vagy lépj a lábára, esetleg jutalomfalattal tanítsd türelemre.
2017. jan. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Mégis mit vársz,ha ütöd vered szegényt? Jesszus.
2017. jan. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%

"Próbáltam minél többet foglalkozni vele, de minél többet voltam vele, annál rosszabb lett..."


Miután ütöd, ne számíts jobbra...


"Akárhogy ütöm, verem, csak még jobban beindul, ezek nem használtak..."


Nem verni kéne te észkombájn, hanem nevelni. Amúgy meg legyen annyi eszed hogy lefordítod a kutya nyelvére: Nem nevelted meg -> Dúrva, neveletlen Ütöd-> rivalizálsz, felveszi veled a versenyt mert jelenleg ő a falka vezér de inkább te vagy a rivális...


"Játék. lehajolok a földre felvenni a labdát, abban a pillanatban rám ugrik, olyan lendülettel, hogy majdnem magával rántja a fejem, aztán elkezd ugatni, ugrálni,erőből szépen bekapni a karom, azt harapni, karmolászni, tudom hogy csak játszani akar,de túl durva, sok kutyám volt már, és egyik sem csinálta ezt."


Meg kell nevelned.



Inkább ajándékozd el szerencsétlen szegény kutyust és SOHA TÖBBET NE LEGYEN KUTYÁD. NEM A KUTYA HÜLYE HANEM TE

2017. jan. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
A kutya a te tükröd. Ha te egy agresszív állat vagy, ő is az.
2017. jan. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Komolyan mi kéne tölteni egy tesztet amiből kiderül hogy kinek való kutya. Aki rosszul töltené ki nem vehetne kutyát. Milyen jó lenne nem ? Nem lenne az hogy kidobják a kutyákat meg... meg ilyenek...
2017. jan. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
légyszives ne szaporodj!:)
2017. jan. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Többnyire kultúráltabbakra számítottam, de nem baj, tudom hogy vannak ilyen emberek is... Az ütöttem, vertemet nem úgy értettem, ahogy más ütné, verné a kutyáját... Elajándékozni meg nem fogom, mert szeretem, csak durván játszik, az hogy valaki nem érti a kérdést, az nem az én saram. És igen minél többet voltam vele annál durvább lett. Ezt nem úgy kell elképzelni hogy fogok egy vasrudat és elkezdem verni... ennyire nem vagyok hülye, hanem rácsapok párszor erősebben, de mivel nem használt abba hagytam, nem tudom innen ki tud olvasni, és ki nem, de már ezt sem szoktam, mert rájöttem, hogy ettől csak rosszabb lesz. Én lehet hogy rosszul fejeztem ki magam, de őt nem tudom hogy neveljem meg. Tudom, hogy az sem megoldás hogy minden módszert kipróbálok, deami nem használ, ahelyett kell valami más. Amiben meg lehet ragadni a rosszat, ki lehet forgatni, le lehet hordani, azt az emberek rögtön le is hordják.
2017. jan. 15. 09:21
 9/12 A kérdező kommentje:
és nem mondtam hogy a kutyám hülye, mert igenis okos, csak rossz lehetne, hogy a kérdésre válaszoltok? És lesz kutyám , azért nem lesz mert egyesek ki forgatják a szavaimat :)
2017. jan. 15. 09:23
 10/12 anonim ***** válasza:
Istenem!!!! Ne mondja már senki, hogy sohanem csapott még a kutyája fenekére vagy orrára vagy adott egy kis tockost neki! A gyerekeinek is levekevernek egyet néha a szülők! Micsoda szentfazék itt mindenki! Szerintem kezd el kutyasuliba vinni vagy tanítgasd otthon, most kamaszodik, feszegeti a határokag, nem tudom hogy kan vagy szuka, de ne hagyd neki hogy harapdáljon és lökdössön, ilyen szólj rá és lökd el majd hagyd ott, vége a játéknak. Ebben a korban kell nagyon megfogni, mert ha nem ennél csak rosszabb lesz.
2017. jan. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!