Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha felhívom a menhelyet...

Ha felhívom a menhelyet kijönnek a kutyáért még ma?

Figyelt kérdés

Egy kóbor kutya, mindig bejön és megeszi a mi kutyánk maradékát.

Sajnos a szomszéd kerítésén be tud jönni, a kettőnk közötti kerítésen meg átmászik.

Félek, hogy a mi kutyánk elkapja tőle valamit.

Még nem felnőtt vizsla vagy vizsla keverék kutya, de kitudja miket terjeszt. Gyepmester vagy menhely ami érte is jön akár ma is?Megint itt van :/



2017. jan. 15. 14:03
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja Győrtől nem messze élünk.
2017. jan. 15. 14:05
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A gyepmester fogja befogni, a menhely nem biztos, hogy ki tud menni érte. De inkább a menhelyet próbáld, azok megpróbálnak gazdát keresni neki, a gyepmester viszont nem :(
2017. jan. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Menhely még akkor sem biztos, hogy beveszi, ha te viszed oda.

Gyepmester meg elképzelhető, majd hétfőn dolgozik.

2017. jan. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
próbáld meg kideríteni kié a kutya. hívd ki az állatorvost ha szelíd akkor megnézni van-e benne chip. ha nem sikerült akk. telefon.
2017. jan. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Vasárnap senki nem fog kimenni, sztem a gyepi se.

Ha a kutyád oltott, baja nem lesz.

2017. jan. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Kicsi kora óta a faluban kóborol, volt, hogy befogadták pár hétre, de utána mindig vissza került az utcára, kétlem, hogy van benne chip. Holnap felhívom akkor a gyepmestert.
2017. jan. 15. 14:36
 7/15 anonim ***** válasza:
56%

Micsoda jószívű cseleket, belehalsz anyagilag ha adsz neki egy kevés kaját...?

Úgy látom érzelmileg már belehaltál...

Lexarom ha 0 % leszek!!!

2017. jan. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Közösségi oldalakon már próbáltad meghirdetni? Hátha valaki befogadná. A gyepi holnap kimegy, de ott nagy eséllyel el fogják altatni
2017. jan. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nem hirdettem, heti 1 nap vagyok itthon, örülök ha a családdal lehetek nem ezt a kutyát fotózgassam.

Lehet szívtelen vagyok, de van egy kutyám elég azt etetni. Ha tudnék többet akkor vállalnék még kutyát.

2017. jan. 15. 14:59
 10/15 anonim ***** válasza:
81%
#7 - Nincs itt semmi probléma, privátban megbeszéled a kérdezővel és már mehetsz is a kutyáért. Nyilván nem csak más nevében akarsz jótékonykodni.
2017. jan. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!