Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Székrekedésre kutyának olajos...

Székrekedésre kutyának olajos halkonzerv?

Figyelt kérdés
A kutyám napok óta nem tud üríteni. Ha eszik is valamit vagy ha nem akkor is kihányja amit utoljára evett. Orvost felhívtuk, azt javasolta olajat adjunk neki, meg víz folyton legyen előtte mert ugye kiszáradhat. Ezzel nem mondott újat. Holnap vinnénk hozzá de azt mondta hogy általában ilyenkor beöntést szoktak kapni. Nos holnap 17 órától rendel. Megpróbálnám, hogy adok a kutyámnak olajos halkonzervet mert hallottam jót tesz mivel olajos, na de milyet vegyek? vagy az mindegy? szálka nincs benne? (nem vagyok járatos az ilyen halkonzervekben mert sosem ettem) A normális válaszokat megköszönném.

2017. jan. 15. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
2 szelet kenyeret beáztatsz olajba az is megfelel neki
2017. jan. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akár az is jó, ha te megeszed a halat, a kutyus pedig a lébe nyomkodott kenyeret
2017. jan. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha több napja nem ürít és már ki is hányja, amit megeszik, nem lesz elég a beöntés valószínűleg. Az olajjal sem próbálkoznék ennyi idő után. Ha nagyon megnyomod olajjal a besült székletet, az nem fog kijönni, viszont szép kis bélcsavarodást okozhat.
2017. jan. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem várnák a helyedben, biztos van ügyelet a környéketeken, ahova még ma el tudod vinni.
2017. jan. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 mogyoroka ***** válasza:
Szia...en a helyedben nem adnék neki olajos halat ha nem tud kakilni...mert fent áll a bél csavarodás lehetősége...1 kanál olajjal próbálkozz vele...az én kutyámnak is ez segített...holnap pedig mindenképpen orvos..
2017. jan. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!