Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A westiemnek valami barna...

A westiemnek valami barna "trutyi" wan a fülében ami elég jól kijön, ez normális?

Figyelt kérdés
Fürdetés után mikor elkezdtem fésülni a westiemet a fülénél észrevettem hogy valami barna trutyesz van a fülében. Majd elkezdtem szokásosan takarítani a fülecskéjét ahogy máskor is szoktam csak most ahogy takarítottam érdekes módon nagyon gyorsan és könnyen kijött a füleből és olyan furcsa ( ne molyan mint máskor) barna szine van. ez normális????
2010. máj. 5. 15:06
 1/6 Akiteki ***** válasza:
Nem hiszem. Szerintem belement valami és szokatlanul sok fülzsír keletkezett. Nem büdös?
2010. máj. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
állatorvos ad rá antibiotikumos fülcseppet.
2010. máj. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát még nemtudom mert ma esett és nem volt idom megszagulni
2010. máj. 5. 20:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha büdös a "trutyi", akkor be van gyulladva => vidd orvoshoz!
2010. máj. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Akiteki ***** válasza:

Esett az eső, ezért nem is láttad a kutyát???

Enni azért remélem kapott.

2010. máj. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
... -.-" ... tudod zuhogó esőben nemfogom szagolgatni a kutyám fülét...annyira hülye azért nemwok. és igen kap enni .. : emigy elvittük a dokihoz és igen mondta hogy bevan gyulladva . kapott fülére antibiotikumot és miután jo lesz akkor meg vmi fülsprayt kell spriccelni a fülébe :D
2010. máj. 8. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!