Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Barna folt (ok) a húgcsőnyílás...

Barna folt (ok) a húgcsőnyílásnál, és a makkomon. Normális? Mitől van? Hogy lehet eltűntetni? Canesten? (Körül vagyok metêlve kiskorom óta, és 15 éves vagyok)

Figyelt kérdés
És a péniszem hátulján meg az egész herémen vannak pöttyök (szőr nő ki belőlük a herêmen, de a péniszem alján kb a 2 harmadâig feljön. Mi lehet ez? És mostanában dêlutánra elég büdös lesz a pêniszem több. (természetesen rendszeresen tisztálkodási, és csak estefelé érzem) és ez normális?
2011. nov. 3. 23:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Análszex után maradhatnak kisebb kakifoltok a fütyin, amik bebüdösödhetnek.
2011. nov. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Még nem voltam senkivel (15éves vagyok). És a barna foltok a makkomon vannak, a péniszem tövênél hátul pedig kis pöttyök, amik a herémen is. (A herében szőrt nő ki belőle). Ez a 2 kérdés van .(a barna folt a makkon+pöttyök a péniszem hátuljának tövén én a herezacskón)
2011. nov. 4. 00:18
 3/13 anonim ***** válasza:

A Canestent felejtsd el, ha biztosra akarsz menni, akkor pedig inkább orvosnak mutasd meg.

A pöttyök alighanem Fordyce pöttyök, majd mindenkinek vannak.

A barna foltokra biztosat nem tudok mondani (igazából biztosat csak orvos tud mondani, ha látja). Nekem is vannak, amikor bőrgyógyász látta, kérdezte, hogy mióta. Mondtam, hogy már régebben is. Ennyi.

2011. nov. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak barna foltok, de engem körülmetéltek... sajnos nem tudott vele egyik orvos se semmit kezdeni :(
2011. nov. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Énis kõrülw vagyok metélve. És mit mondott az orvos?&
2011. nov. 4. 22:28
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

nekem is vannak barna foltok és anyajegyek is...nem lehet eltüntetni őket.

megszívtuk de rendesen....


műteni nem lehet.

2011. nov. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem is lecsonkolták az egész fitymát :(

Nekem is vannak barna foltok és már többeknél is olvastam, hogy létezik, külföldi fórumokat nézve. Ez sajnos ilyen, a foltosodás egyre inkább terjed, nincs ellene se krém, se semmi. Rá kell növeszteni bőrt, nincs jobb ötletem nekem se :(

Hónapokig tart a növesztés (nyújtás), de én se akarom, hogy látszódjon a foltosodás, márpedig az látszik :(

2011. nov. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 AceKing válasza:
100%
Sziasztok! Én is körül vagyok metélve, és nekem is vannak barna foltok a makkon, nem viszket, nem fáj, csak esztétikai probléma! Ha bárki bármit tud a kialakulásukról,vagy az eltüntetésükről,esetleg, hogy az orvos mit mondott rá,az légy szíves írjon itt, vagy privátba! Nagyon megköszönném,ha csak az okát megtudnám!
2011. dec. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
49%

Szia,

engem is esztétikailag zavar, a többivel együtt, de ami a leglátványosabb már több, mint egy-két méterről is, az a barna foltok.

Gondolom, neked is összevissza van kb így:

[link]

Urólógus, nemibeteggondozó, bőrgyógyász és plasztikai sebész látta. Nem lehet vele mit kezdeni, bőrt lehet rá növeszteni, ha nem akarjuk látni és másokkal láttatni.

A körülmetélést propagáló, innen többszáz reklámjukkal együtt kidobott levitézlett társaság levélben azt mondta, hogy ők lámpával megoldják, speciális lámpával kell szerintük kezelni és akkor megoldódik. A nemibeteggondozóban viszont a főorvosnő arra figyelmeztetett, hogy mindenféle hámlasztókrém, vagy lámpa használatat veszélyes, olyan szempontból, hogy az csak a kezelés közben vagy a végén derül ki, hogy a foltokat a lámpa vagy a krém erősíti, vagy gyengíti.

Rátetoválást különösképpen nem javasolt.

Marad tehát a bőr hónapokig tartó türelmes nyújtása, a makk háromnegyedének takarásával már nem látványos a kivillanó makk és a rajta levő foltok se. Nekem eddig ennyire tellett... várok több oldalon is tapasztalatokat, de Magyarországon nincs ilyen, hiszen maga a körülmetéltség a legtöbb esetben, főleg fiatal gyermekkorban sokszor eltitkolt dolog.

Ezek a foltosodások nem ritkák, a tulajdonosaik nem örülnek a körülmetéltségüknek, még soha nem hallottam vagy olvastam olyat, hogy valakinek foltos, kiszáradásra hajlamos makkja lenne és örülne annak, hogy körülmetélték.

Hátborzongató, hogy egyes ideirogató jófejek az ilyen problémák ellenére vígan hirdetik ezt a barbár eljárást :(

2011. dec. 26. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 AceKing válasza:
100%
Szia! Nekem nem ennyire elterjedt "még", és remélem nem is lesz! Mert nekem jelen pillanatban a makkom hátulján van egy két nagyobb folt, meg két oldalt egy két kisebb! Ma megyek urológushoz, délután hozom az információkat,hátha okosabb leszek! Már muszáj volt rászánnom magam,mert már annyira zavar, hogy esténként alvás rovására és sexuális teljesítmény rovására megy!
2012. jan. 3. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!