Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nutragold táp vélemény?

Nutragold táp vélemény?

Figyelt kérdés
????
2017. jan. 16. 07:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom pontosan melyik fajtájú Nutragold tápra gondolsz, így én ezt választottam, hogy jellemezzem neked: [link]


Nekem nem tetszik, túl drága, az árához képest silány minőség, az összetevők leírása nem pontos (pedig ez az alap egy jó tápnál) a tápban csak "csirke melléktermékliszt" van (ami azt jelenti, hogy nem a rendes, normális hús, hanem vágóhídi szemét, amit ha részletesen leírnának az ember elokádná magát. A normális tápokban, normális hús van és nem melléktermék. A kukorica felesleges, a kutya nem tudja megemészteni és nem is egészséges a kutyáknak.Az ásványi anyagokat sem fejti ki rendesen és a vitaminokat sem, nagyon béna táp.

Kiszámoltam, a kiló ára kb. 800 ft. Ezzel szemben például, a Brit Premium kutyatáp, sokkal jobb minőségű és még olcsóbb is, ugyanis a kiló ára 600 ft körül van.

Nézd meg magad is: [link]


Szóval szerintem hanyagold ezt a Nutragold tápot, rossz. Inkább akkor már tényleg a Brit Premium vagy csak egy kicsivel drágább, de még jobb táp, a Brit Care, vagy esetleg a Josera sem rossz és nem drága, de még ha jobban körül nézel, találhatsz jobbakat, ilyen árkategóriában.

2017. jan. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Brit Care-t kap most a kutyám,nutragoldba láttam egy lazacosat,arról nagyon jót írtak csak az felnőtt táp,nekem pedig még kölyök.Aztán ezt találtam.

Összetétele:

Csirke (17%), pulyka (17%), csirkehúsliszt, teljes kiőrlésű barnarizs, teljes kiőrlésű fehérrizs, csirkezsír (tokoferolokkal tartósítva), zabpehely, krumpli (3%), árpa, köles, kacsa (3%), lazac (3%), tojásszármazékok, lenmag, természetes csirke aroma, tengeri moszat (1%), répa (1%), borsó (1%), alma (1%), áfonyaőrlemény (1%), rozmaring kivonat (1%), petrezselyem pehely (1%), potassium chlorid, sodium chlorid, choline chlorid, szárított cikória gyökér, vitaminok, ásványi anyagok.


Garantált beltartalmi értékek:

nyersfehérje 28%

nyerszsír 17 %

hamu 6 %

rost 3%

nedvességtartalom 10 %

kalcium 1,2%íbryfoszfor 1 %

Omega-6 zsírsav 3,30 %

Omega-3 zsírsav 0,5 %

A vitamin 11500 IE/kg

D vitamin 900 IE/kg

E vitamin 90 IE/kg

réz (rézszulfátként hozzáadva) 20 mg/kg

szelén 0,25 mg/kg

2017. jan. 16. 13:52
 3/3 anonim válasza:

Nekünk a nutragold-tól csak csontra nőtt a kutya, arra viszont nagyon, sokat fájt a lába.

a Brit-re váltottunk bevált, erős izmos kutya lett.

2017. jan. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!