Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutya négy élete c....

Egy kutya négy élete c. filmben az "utolso" kutya milyen fajta?

Figyelt kérdés
2017. jan. 18. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudsz képet belinkelni? Nincs kedvem kikeresgélni.
2017. jan. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

[link]


Ő lenne az. :)

2017. febr. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen :) ő milyen fajta lehet?
2017. febr. 13. 01:03
 4/8 anonim ***** válasza:

Nos, nézelődtem angol oldalakon és azt írták, hogy Bernáthegyi (és én is ezt gondoltam első ránézésre), bár ha jobban megnézzük, a feje annyira nem az a "tipikus" bernáthegyi.


Szóval ha egy klasszikus bernáthegyihez hasonlítjuk, akkor azt mondanám, hogy egy bernáthegyi + valamilyen retriever keverék.


Az is lehet esetleg szempont, hogy a filmben az "utolsó" alakjában a gyerekek ingyen osztogatták a kiskutyákat, amit nem hiszem, hogy fajtatiszta kölykökkel engedtek volna a szülők. Tudom, ez már ilyen kukacoskodás, de szerintem azért erre is figyeltek a rendezők. :D

2017. márc. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
En is kevereknek gondolom, lehet van benne bernathegyi. Sot biztos :)
2017. márc. 12. 20:24
 6/8 benike2004 válasza:
Sziasztok és az utolsó elötti kutyusnak mi a fajtája? Előe is köszönöm a választ :)
2017. aug. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Welsh corgi
2017. aug. 8. 00:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Appenzeller sennenhund.
2017. dec. 25. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!