Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S! Polár takaró megfelel...

S. O. S! Polár takaró megfelel kutya pokrócnak?

Figyelt kérdés

Ma láttam egy polár takarót és nagyon megtetszett,és már csak 1 maradt!Bichon Havanese kutyunk lesz ,kb.3 hét múlva!A férjem azt mondta,hogy ha már egy több 100 ezres kutyát veszünk legyen normális pokróca!

A pepcoba van 720.-ért,polár takaró jó lesz ez neki?A polár nem bántja a szőrét?

Köszi



2017. jan. 19. 21:47
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Kár, hogy a kérdezőt nem lehet lepontozni.
2017. jan. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

Jó lesz neki persze :) Nem kell drága takaró, a lényeg, hogy jó legyen neki. A szomszédom tacsija is imádja, mert jó meleg. A kutyám is kapott egyet tavaly ősszel. Olyan jó meleget nyújtott neki a leghidegebb hetekben, hogy ki sem akart jönni a házából :D

A rokonom staffordshire terrierje meg főleg a puhasága miatt imádja. A legviccesebb az, hogy megtanulta, hogyan kell összegyűrni a takaró szélét a mellső lábaival, hogy azon pihentesse a fejét :D

2017. jan. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én kiskutyának nem feltétlenül vennék polártakarót, mert kb az első dolog, amit szétrág (gyakorlatilag meg is eszi), az a fekhelye, a polár meg műanyagból van.
2017. jan. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Vedd meg, ha szeretnéd, több százezres kutyát vesztek, nem mindegy már ez a 700ft? Max,ha nem tettszik neki vesztek mást.
2017. jan. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#3 Sok baja biztos nem lesz tőle, kisgyerekeket is csomagolják polártakaróba, és ők is rágnak mindent amit csak a szájukba tudnak tuszkolni.
2017. jan. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A kisgyerekek csak rágcsálják, azt is elég gyengén, a kutyák meg szét is tépik és egy részét simán meg is eszik.
2017. jan. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként én se gondolnám, hogy ebbe fog belehalni, csak ha már választani lehet, inkább nem műanyagot adnék neki, annyira mindegy.
2017. jan. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A pokróc, ami egy embernek jó, az egy kutyának is jó!
2017. jan. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszotokat!

Végül is mire eljutottam a boltba,addigra elfogyott így vettem direkt kutyáknak valót 1490.-ért

2017. jan. 22. 08:20
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem mindegy mennyiért veszel? Sajnalom a ferjed, hogy ennyire penzehes vagy komolyan...
2017. jan. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!