Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik legyen? Show line vagy...

Melyik legyen? Show line vagy munka?

Figyelt kérdés

Német juhászkutyáról lenne szó. Sorolnátok fel érveket mind a kettő vonalhoz?

Rólam: Első kutyám lenne, szuka. 15 leszek. Most nem vagyok annyira aktív, de szeretnék majd a kutyával futni a földutakon. Lenne rá elég időm. Minimum napi 3 óra, de ez biztos gyakran több lesz. Menhelyre is fogok járni, amint jobb idő lesz hétvégente. Úgyis kell a közmunka az érettségihez meg jó tapasztalat szerzés is. Nyáron hoznánk el tenyésztőtől.



2017. jan. 21. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:
57%

Munkavonalat semmiképpen.

Csak a futás ott kevés.

2017. jan. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem csak futás lenne. Tudom, hogy le kell fárasztani agyilag, szeretnék vele majd ÖV-re járni is. Kutyaoviba és kutyasuliba egyaránt.
2017. jan. 21. 11:48
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem egy show line-al sokkal jobban jársz. Az egyik kutyasuliba ahova járunk van egy lány őt is kb 15nek saccolom egy munkavonalas nj szukával és nagyon szenved vele. Nekem show line kutyám van, nagyon könnyű tanítani, imádom:) ő is szuka, igaz van 1 dolog amit még nem sikerült kinevelni belőle (kutyákkal pórázon nem viselkedik szépen), de ez is folyamatban van. Melyik tenyésztőtől vennétek? Csak egy jó tanács, már most kezdjetek keresgélni. Én tavaly februárban kezdtem el tenyéstőkkel felvenni a kapcsolatot és nyáron lett végül kiskutyám (pedig eleinte tavasszra terveztük). Ha érdekel privátban tudok néhányat ajánlani:)
2017. jan. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Ha már felmerűl benned ilyen kédés akkor show :D
2017. jan. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak amiatt. Az előző kommentemben említett lánynak azért lett ordas németjuhásza, mert nekik (család szinten) az tetszett jobban. Az más kérdés, hogy 1. kutya és tük határozatlan a kiscsaj
2017. jan. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Show line, ez egyértelmű.
2017. jan. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!