Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kun Beatrixtól (Adlershügelisc...

Kun Beatrixtól (Adlershügelische Wache Kennel) szeretnénk egy kölyök kutyust, akkor is megfelelő gazdijelölt lehetek, ha nem vagyok tapasztalt és első kutyusunk lenne?

Figyelt kérdés

Nagyon szépek a kutyái, nagyon szeretnék tőle hozni egy kutyust, de kicsit félek, hogy a tapasztalatlanság miatt esetleg nemleges választ kapnék.

Előre is köszönöm a válaszaitokat!


2017. jan. 22. 10:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg sem próbálod akkor ugyan ott vagy. Vágj bele ha úgy gondolod illene melléd egy nj (úgy emlékszem főleg azokat tenyészt) és van időd foglalkozni vele, tudnád kutyaiskolába vinni, minden nap szellemileg testileg le tudnád fárasztani akkor hajrá. A tenyésztk nem csak vérprofiknak adnak kutyát. Én nemrégiben malinosi kenneleknél érdeklődtem, leírtam hogy élne nálunk, mit biztosítanék és senki nem utasított el. Szóval hajrá.
2017. jan. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ő zömmel hosszúszőrű németuhászokkal foglalkozik. Vedd fel vele a kapcsolatot, menj el nézd meg a falkáját. Ismerkedjetek vele is és a kutyáival is. Egy idő után ő is fogja látni, hogy milyen típusú kutya illik hozzád. Nagyon szépek a (szerintem) nem FCI által elfogadott színezetű kutyái (legalábbis nekem a hosszúszőrű sötét ordas a kedvencem nála). De pontosan nem tudom, hogy hosszúszőrnél, mik az elfogadott színek.
2017. jan. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!