Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mesélsz nekem olyan incidensek...

Mesélsz nekem olyan incidenseket, negativ tapasztalatokat amik veled történtek kutya sétáltatás közben?

Figyelt kérdés
2017. jan. 22. 10:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Off: Pincherekkel nekem csak rossz tapasztalatom volt idáig. Hallottam hírét, hogy intelligens állat, de ezen a környéken valahogy csak idegbeteg patkányok fordulnak elő. :) Hidd el, nem véletlen használom a megkülönböztető jelzőt, de természetesen tisztában vagyok vele, hogy nem mindegyik kutyu egyforma, és elnézést, ha sértően hat.

Egyébként kisebb termetű kutyáknál sajnos ez az indokolatlan agresszivitás gyakran jellemző tapasztalatom szerint - bár tény, hogy főleg a gazdák hibájából. Mert jajj, hát Mütyürkét megeszi a nagykutya, nemszabad, jézusom, nehogy ideengedje... És a kiskutya azt tanulja meg, hogy a nagyoktól félni kell, ezáltal agresszív lesz. Kis túlzással hasonló szitu, mint mikor a szirénázó anyuka miatt kezd a kisgyerek félni a kutyáktól.

Szerencsére mi is jól viseljük a gyerekek nyünyörgetését, így vannak pozitív tapasztalatok is. :)

2017. jan. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"eletkeptelen nyamnyila gyereket meg eletemben nem lattam hogy egy 6 kios farkcsovalos kolyokkutyatol 5 m-rol sikitofraszt kapnak"

ehhez tudnék egy mesét:

a keresztfiam pl. se nem nyámnyila, se nem életképtelen és mégis miután megharapta egy "óezsenkitsebánt" kutya iszonyúan rettegni kezdett tőlük. úgy képes volt szabályosan ledermedni és szinte sokkot kapni, hogy ő kerítésen belül volt, egy kutya meg kívül.

no, fogtam magam és mivel úgyis tervben volt már vettem egy kutyát, amolyan bolond kis játékos kölyköt. azóta ott tartunk, hogy már nem csak a sajáthoz van hozzánőve, hanem ha megkérdez más gazdit és megengedi, meg mer simogatni más kutyákat is.

ezzel csak arra akartam kilyukadni, nem biztos hogy mindig a félős gyerek a retartáld

2017. jan. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ezt en se allitottam hogy mindig o 🙂 de tomegevel azert nem tamadnak meg kutyak gyerekeket. En szerintem inkabb a szulo a retardalt. Ahelyett hogy arra tanitana hogyan simogassa a khtyat a gyerek azt mondja neki hogy ne erj hozza mert megharap...


Hat nem csoda ha felnek szerencsetlenek... de ettol meg nem egyszeru a seta...


Persze vannak normalis szulok isnem mondom hogy nem.

2017. jan. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
1: kiskutyasok 99%a fél tőlünk, pedig az ő kutyájuk szokott mar elcsukló hangon vonyítani,volt aki mar meg is harapta az enyémet,amikor én az enyémet oda nyomtam a falhoz,nehogy oda kapjon az őrjöngő kistestu fenevadnak,erre a kedves gazdi nem fogja a pórázt rendesen,és beleharapott az enyém lababa,alig bírtam az enyémet fogni,mert értelemszerűen ezt nem szereti 2: Rendszeres összetuzeseink vannak olyan Gamma típusú kutyákkal,akik szerint mindenkihez csak úgy oda lehet haverkodni előzetes ismerkedés nélkül. Az enyém ilyenkor utoléri ,fellöki a másikat,aztán ismerkedés és utána jöhet a játék ha szimpik egymásnak, de általában a gazdik amikor az enyém a másik után ered mar betojnak. 3:volt amikor nem napon bár ültek rankhergeltek egy harcoltatott pitet és raengedtek a kutyamra. 4: drogos gyereket szajkosarral fejbecsapdosta a kutyám (elkezdett kiabálni felénk,meg odavagott egy sörösüveget) 5: apuka megpofozta az ordító gyereket az utcán az én kutyám neki akart menni a pasasnak 6: kisgyerekesek iszonyatosan félnek,majd kiszaggatjak a karját a gyereknek,nehogy a kutyátok 1 méterre merjen sétálni 7: utca másik oldaláról át kiabált egy vénasszony, hogy ő fél a kutyáktól,rakják rá pórázt (a kutya egyáltalán nem foglalkozott a nővel ,nem mellesleg a másik oldali járdán haladtunk...Nagyon sok van 😀
2017. jan. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!