Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Húz a kutyám sétáltatás...

Húz a kutyám sétáltatás közben, hogyan szoktassam le?

Figyelt kérdés

2016. dec. 8. 11:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Amelyik irányba húz, mindig indulj el az ellenkező irányba. Ha először csak forgolódni fogsz, akkor ne lepődj meg, egy idő után leesik neki, hogy azért csinálod, hogy ne húzzon.
2016. dec. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi.
2016. dec. 8. 12:01
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Minden kutya húz, ha meglát egy macskát!
2016. dec. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

Egyszer sétàltattam egy menhelyi kutyust.

Nàla hatàrozott póràzràntàssal magam mellé vettem és mondtam hozzà, hogy mellém. A séta felénél màr elég volt gyengéden meghúzni a póràzt a mellém parancsszóval. A séta végére ügyesen jött mellettem. Az a kutyus hamar megértette mit vàrok tőle. Próbàld ki, hàtha bevàlik.

2016. dec. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem a macskáról van szó, húz anélkül is. Köszönöm utolsó, kipróbálom. :)
2016. dec. 8. 12:34
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Nekem mindig azt mondják, hogy lépjek rá a hátsó lábukra, de még sosem tettem meg. Viszont gyerekkoromban megtanított a szomszéd bácsi, akinek voltak nagytestű kutyái, hogy hogyan fogjam a pórázt: a végét a jobb kézbe, a kutya nyakától kb. 20 centire pedig a másik kezembe. Ha a kutya húz, kicsit megemelni, és leszokik róla - persze megfojtani nem kell.
2016. dec. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Alain Delon ***** válasza:
39%
Esetleg vele is mehetsz a bokorig vagy a fáig, ahova menni akar. Elvégre "sétálni" viszed. A sivár aszfalton semmi érdekes nincs számára, viszont a fűben, bokorban, fák tövében érdekes szagok vannak, amiket fel akar fedezni.
2016. dec. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2016. dec. 8. 19:10
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha kan, az jelölgetni akar, oszlop, bokor stb. jöhet, parkoló autók soha. Ezt is lehet szabályozni. Jobb menhelyeken egyébként önkéntesek tanítják a kutyákat sétálni, ki is mennek velük a telepről, buszra, villamosra felszállnak, lépcsőznek stb. Ezek többnyire nem húznak.
2016. dec. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szuka. :)
2016. dec. 9. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!