Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Alapíthatok "menhelyet", hány...

Alapíthatok "menhelyet", hány kutya lehet nálam egyszerre?

Figyelt kérdés

Pár hónapja költöztünk kertes házba ahol a hatalmas udvaron,birtokon volt 12 kenel,kutyaházzal együtt. Nem voltak jó állapotban,de felújítottuk.

Az egyik épület padlásán is találtunk szétesetelt keneldarabokat.

Ezeket is össze akarom szerelni és kutyákat befogadni.

Hány kutyát tarthatók egyszerre. Kb 20-25 kutya szerintem simán elférne, amiket gyepiről hoznék el az altatás elől. Ilyet lehet? Hányat hozhatok el, hány lehet nálam egyszerre?



2017. jan. 24. 09:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöm mindig is állatmentő akart lenni. Egy ideje gyűjtögeti az utcáról a kutyákat, hazaviszi, gazdát keres nekik, de közben alig van pénzük, és egy baba is becsúszott, ha jól tudom, most 7 hónapos terhes, de még így is a kutyák után rohangál. Igen, megmenti őket, de ezzel csak magát teszi tönkre. Egyszerűen képtelen felhagyni ezzel, teljesen megszállott, a babáját is veszélybe sodorja ezzel.


Szerintem nagyon nem jó ötlet egyedül "menhelyet" nyitni, főleg nem beleugrani a közepébe. Ha már annyira ragaszkodsz hozzá, gyújts egy csapatot, akik be tudnak segíteni, ne a családtagokat kötelezd erre....

2017. jan. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Dehogy kötelezem, mindenki szeretné :)
2017. jan. 24. 17:48
 13/13 anonim ***** válasza:
74%
Ez nem így működik.Képes lennél több millió forintot,és minden idődet a kutyáknak szentelni?Én is az ideiglenes befogadást javaslom,meg először csak kevés kutyával kezdd,aztán majd meglátod, de valószínűleg sem anyagilag,sem energiával nem fogjátok bírni.Hogy ehhez elég pénz legyen,ahoz neked és párodnak is teljes állásban dolgozni kéne,tehát így eleve nem működne az egész.Gyerekekkel is foglalkozni kell,ők is suliba járnak,tanulnak,meg eleve nem a gyerekekre kéne bízni az ilyen ebeket,mert 80%-uk problémás,veszélyezteti akár a gyerekek életét,egészségét is.
2017. jan. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!