Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutyám nem ehet csontot...

Ha a kutyám nem ehet csontot mit adjak neki fogtisztítóként?

Figyelt kérdés
Sajnos lágyéksérve volt (tegnap műtötték), viszont így nem ehet csontot :( Száraztápot kap (Brit Premium) zabpehellyel, néha natúr joghurttal/májkrémmel, de a fogkő kialakulhat, mivel tisztítsuk?

2017. jan. 28. 13:24
 1/5 anonim válasza:
8%
Fogselymet
2017. jan. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Vannak direkt fogtisztító rágókák a kutyás boltokban.
2017. jan. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pedigree Dentaflex

Nekünk ez vált be eddig a legjobban.

A Dentastix annyira nem tisztítja a fogát.

2017. jan. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#2 igen, tudom h vannak, viszont csak "préselt" bőr rágókák vannak, aminek a rétegeit ragasztóval ragasztják össze, es vannak a Pedigree DentaStix es társai kategória, amik tele vannak gabonával... Vagy ebben az esetben jobb lenne ha vennék?
2017. jan. 28. 18:39
 5/5 anonim ***** válasza:

A Pedigree rágókáiban valóban van gabona, de nem lesz semmi baja tőle a kutyádnak, ha néha-néha kap egyet.

A fogtisztítás a cél, nem? Erre a célra tökéletesen megfelelnek. Én azt szoktam nézni, hogy nem legyen bennük cukor, aroma, színezék és tartósítószer.


De egyébként vannak drágább fogtisztítók is, pl. a 8 in 1 rágókái, 100százalék bőrből, valamelyikbe még csirkehúst is tekernek. Vagy a Pet Bistro-s rágókák is hasonlóak.

Ezekben nincs gabona, és szerintem ragasztó se.

2017. jan. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!