Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel tudom megmagyarázni,...

Mivel tudom megmagyarázni, hogy harapáshibás kutyának miért nem lehet kölyke?

Figyelt kérdés

nemrégiben beállítottak ismerőseimhez, hogy fedeztetni akarják a szukájukat, és az övékére gondoltak, mert hogy az ismerőseim kutyája,kan, nem a környékről származik.

Viszont ez a kan kutya erősen harapáshibás, nem is szép felépitésű kutya,és szerintem nem szálltak le a heréi.

Már régebben is mondtam nekik, hogy ne legyenek kölykei, mert örökiti a harapáshibát, jobban el fog szökni stb. Akkor úgy tűnt, hogy megértették, és mondták is h nem fog fedezni.

De most, hogy ilyen hirtelen jött ez az egész úgy tűnik hogy elfelejtettek mindent amit mondtam...


Azt mondták, hogy nem is tudta fedezni hiába próbálták rátenni stb...

Lehet azért mert 6 éves a kan és még sose fedezett? A szuka fiatal.


Na és amikor mondtam, hogy de hát harapáshibás, akkor erre azt mondta a gazdája, hogy a szukával nem akarnak tenyészteni -.-" ...


2010. máj. 6. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:

"Szerencsére", ha nem szálltak le a herék, már nem sokat érnek.

Bár megmagyarázhatnád nekik, a fent maradtak el is rákosodhatnak.

2010. máj. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

már mondtam nekik... meg h azért nézze meg állatorvos, de szerintük rendben van a kutya.

Pedig azért ez ránézésre látszik, és elég sok "tökös" kutyát láttam :)

2010. máj. 6. 20:08
 3/4 Akiteki ***** válasza:
A hülyékkel nem lehet beszélni. Inkább a szuka gazdáit kéne elkapni egy verésre a kutyájukat meg ivartalanítani.
2010. máj. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ismerősökkel mindig nehezebb. Egy vad idegent elküldhetsz a p*csába de egy ismerőst...

Nekem már több ismerős vagy ismerős ismerőse jött hozzám hogy a kan yorkimmal fedeztetném-e a szukákat. De olyan is volt hogy utcán szólítottak le hogy de gyönyörű ők most akarnak kölyköket. Az enyém ivartalanított úgyhogy nincs is miről beszélni de egy ismerősnek nagy nehéz elmondani hogy milyen butaságra készül. jelezheted neki de általában nem is akarják megérteni...

2010. máj. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!