Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyek ma a legnépszerűbb...

Melyek ma a legnépszerűbb kutyafajták?

Figyelt kérdés
Amikből úgymond divat lett? Nem azért kérdezem, mert kutyát szeretnék, csak érdekel.

2017. jan. 30. 15:55
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Német juhászkutya, Labrador retriever

Magyar vizsla, Beagle

Yorkshire terrier, Chihuahua


Szerintem ők elég divatosak manapság.

2017. jan. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%
mopsz,chiahuahua,husky,német juhász,tacskó,labrador,yorki,borden collie. A legdivatosabbak ezek közül inkább a chiahuahua a mopsz meg a yorki meg a tacskó ezek ilyen kisebb kutyusok,táskában lehet őket hordani :D xd.Ha szeretnél kutyát ezek közül válassz!
2017. jan. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne ezek közül választania?
2017. jan. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Plusz, kutyát nem divatból veszünk.



Amúgy a legnépszerűbb kutyák a mopsz, yorki, a bichonok, nagytestűek közül pedig a golden retriever, border collie, a husky, és a "harcikutyák" (boxer, staffi, ilyenek)

2017. jan. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kifelejtettük a bulldogokat:D
2017. jan. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

Egyébként nem az a rossz, hogy sokaknak vannak ezek a fajták, hanem, hogy túl vannak tenyésztve és sok közülük idegbajos meg mindenféle betegségük van és túlzásba viszik a standard által előírtakat. Például a német juhásznak már a földet súrolja a hátsója, a bulldogoknak és a mopsznak nincs orra, a tacskóknak lába és minden második beagle meg retriever vmilyen örökletes betegségben szenvednek(epilepszia, dysplasia, rák).

Szerintem a mai világban legjobbak a keverékek, azoknak talán nincs annyi bajuk, meg nem mondja mindenki, hogy a szomszédnak is ilyenje van ..

2017. jan. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Azt, táskában kutyát hordani, persze!

Egyébként mint mondtam, nem terveztem kutyát venni, német juhászom van jelenleg, csak amolyan közvélemény kutatásnak szántam.

Köszönöm a válaszokat!

2017. jan. 30. 17:21
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Bichonok, mopsz, bulldogok, beagle, labrador, magyar vizsla, németjuhász, yorki, westie, tacskó, bull típusú terrierek, boxer.
2017. jan. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mifelenk a legtobb az sztaffi, bichon, westie, yorkie. Talan yorkie van a legtobb.
2017. jan. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
angol és francia bulldog, mopsz, yorkshire terrier, boston terrier - szerintem első sorban ők, bár borsos az áruk.
2017. jan. 31. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!