Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám 2 napja reggel meg...

A kutyám 2 napja reggel meg mart egy kis testű kutyát, tegnap normálisan is ment viszont ma közölte a gazdája hogy el altatta. Mire számítsak?

Figyelt kérdés

Enyém póráz nélkül volt úgy szaladt oda a pórázon lévőhöz,de próbáltam megfogni sajna nem tudtam.

Mondtuk a gazdinak,hogy szóljon ha viszi orvoshoz el visszük,nem szólt.Állítólag sérűlt a bordája,nem is evett a kutya.


2017. febr. 3. 12:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Miért ennyire neveletlen a kutyád?
2017. febr. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
nem nevetlen csak nem szereti a kis ugatós szőrmókokat.Mikor fel figyelt rá akkor már raktam volna rá a pórázt de oda szaladt mert az csak ugatott.
2017. febr. 3. 12:46
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

A kutya gazdájától kérdezd, hogy mire számíts, esetleg ajánlj fel neki kártérítést, stb.

Az az ő jóindulatától függ, hogy mit tesz, nyilván téged ezért elő lehetne venni, hogy miért van póráz nélkül a nem behívható kutyád.

2017. febr. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Akkor ezt fogom tenni,köszi!
2017. febr. 3. 12:49
 5/18 A kérdező kommentje:
kb mennyi összeget mondjak neki?
2017. febr. 3. 12:51
 6/18 anonim ***** válasza:
35%
A kutya ára + 10000
2017. febr. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
95%
Egy kutya értéke nem mérhető pénzben.. a te hanyagságod, hogy nem tettél rá pórázt és hogy nem adtál neki megfelelő nevelést. Nem akarlak bántani, biztos nem jó érzés ami történik neked sem, de ezt meg kell értened. Minden a te felelősséged. Én külföldön élek, itt ennek jogi következményei vannak, valamint nagy eséllyel elaltatnák a te kutyád, amiért közveszélyes.
2017. febr. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%
Bakker, komolyan a pénz izgat, amikor a miattad egy másik ember kutyáját el kellett altatni? Ezt pénzben nem lehet kifejezni, ha az én kutyámmal csinálta volna a kutyád, azt nem tetted volna zsebre, de lehet fel is jelentettél volna. Tegyél pórázt a kutyádra, ha megnevelni nem sikerült.
2017. febr. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 ókútyafáját válasza:
95%
Na én az ilyen kutyát még pórázon tartanám szigorúan... Egy bömbölő gyerek is felidegesíthette volna ennyi erővel... Akkor viszont a gyerek ára - 1 kutya + pár év börtön, vagy jó esetben egy életen át tartó trauma...
2017. febr. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
95%

Mindig az szívja meg,aki normális,betartja az előírásokat..Az ilyen idióták miatt..

Nem írok inkább semmit,nem tudnék olyat mondani neked,amit engedne a trágárság szűrő..

2017. febr. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!