Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek, hogy reggel...

Mit tegyek, hogy reggel normálisan álljon a hajam?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok és hosszú hajat szeretnék növeszteni,az is a gondom vele,hogy hullik,de ez valószínűleg azért van,mert minden nap megmosom. Ma elhatároztam,hogy nem fogom,de akkor reggelre nem tetszik,ahogy áll a hajam,különösen elől. Van valami tipp,hogy a hajam normálisan álljon? Hogy lehetne azt megoldani,hogy éjszaka ne menjen tönkre a hajam? Sapkában aludjak? :) És nyáron?

2015. márc. 5. 20:51
 1/2 anonim válasza:
Nekem süni hajam van. Ugy szoktam megcsinálni hogy reggel levizezem az egészet és rárakok egy csöves sapkát. Szépen lelapítja és jól be is tuom állítani. De még nagyon jó rá a hajfixáló hab is.
2015. márc. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én úgy oldottam meg, hogy olyanra vágattam a hajam, hogy kb bárhogy állhat jól nézzen ki. de tényleg nem mos ilyen gyakran hajat, mert 30 éves korodra tök kopasz leszel
2015. márc. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!