Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek ha játékmániás a...

Mit tegyek ha játékmániás a kutyám?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok es van itthon egy németjuhász kutyánk.Engem tekint gazdinak mert ha kint vagyunk a kertben családostul akkor mindig velem van,mindig jon ha hívom es ha velem van nem megy máshoz ha hívják.Szelíd játékos,jol őrzi a házat.Az a baj ha kimegyek a kertbe rogton hozza a játékát es teszi le hogy dobjam el.Ha csak simogatni akarom vagy bármi nem lehet rendesen mert ott a játék amit elkell dobjak.Ha elveszem a játékot akkor keres egy követ vagy faágat es azt hozza.

4eves értelmes kutya alapból de nem tudom erről lesz oktatni.Mit tegyek?



2017. febr. 4. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Eleget foglalkoztok vele? Lehet hogy ez a baj forrása
2017. febr. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Örül, hogy végre valakivel lehet. A dobálás pedig azért kell, mert azzal vezeti le az energiáját, amit ti nem biztosítotok neki, hogy máshol megtegye. Séta van naponta? A dobáláson kívül mit szoktatok még vele foglalkozni? Keresés, bizonyos gyakorlatok megtanítása?
2017. febr. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mennyit viszed naponta sétálni, futtatni? Mennyit dolgozol, tanítod naponta? Ilyen akkor szokott lenni, mikor egy nagy energiájú, nagy mozgás és munkaigényű kutyával nem foglalkoznak rendesen, és ő keres magának pótcselekvést, hogy a feszültséget, stresszt levezesse.
2017. febr. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez normális. A német juhász munkakutya, rendszeres képzést, munkát, tréninget igényel.

Mit tegyél? Add meg neki, amire szüksége van, járjatok kutyasuliba, őrző-védőre, tanítsd meg neki a szabályos apportírozást, ha már ennyire szereti, stb. Dolgozz a kutyáddal, erre van szüksége.

2017. febr. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
elég önző vagy! játssz vele mondjuk egy órát nagyon intenzíven, utána tuti belebújik az öledbe, de láthatóan neki nem erre van szüksége, ez nem egy macska... amúgy meg vidd sétálni minden nap. kicsit olvass utána a német juhászoknak szerintem
2017. febr. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!