Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Túl nagy a halti, hogyan...

Túl nagy a halti, hogyan lehetne úgy kimászni ebből a helyzetből hogy ne legyen olyan veszteséges?

Figyelt kérdés
Szóval a kutyakiképző adott egy haltit hogy gyakoroljunk vele (szoktassam hozzá) viszont nem jó a kutyámra mert a torkát nyomja a száját alig tudja kinyitni és az orr rész is lecsúszik. Szeretnék neki másikat venni ami passzol rá, de ezt amit elkaptunk nem szeretném kifizetni hisz így használhatatlan. Viszont már használjuk, az az nem új (újan kaptuk)... most ezt így hogyan oldjam meg? nem szeretnék feleslegesen megvenni egy haltit... nincs annyi kidobni való pénzünk...
2017. febr. 6. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg a kiképzőt? Szerintem visszacseréli neked, ha nem jó
2017. febr. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha holnap veszünk egy másikat azt meg visszacsomagoljuk és megmondjuk hogy nem volt jó akkor is ki kell fizetnünk mert használtuk?
2017. febr. 6. 17:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is kaptam már kiképzőtől haltit, párszor használtam de utána visszaadtam, de nem fizettem ki semmit.
2017. febr. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
70%

Honnan a fenéből tudná itt bárki, hogy a te kiképződ kér-e pénzt azért a haltiért, vagy egyáltalán visszaveszi-e?

Simán megkérdezed tőle, hogy mi legyen, mert nem jó méretű a halti, amit kaptál tőle.

Van telefon is a világon, ha nem tudsz személyesen beszélni azzal a kiképzővel.

2017. febr. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!