Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Halti szájszíj? Lehet tartós...

Halti szájszíj? Lehet tartós eredményt elérni vele, vagy csupán ideíglenes megoldás?

Figyelt kérdés
Főként azok véleménye érdekel, akik már használtak ilyet a kutyáikon, mik a tapasztalataitok?

#kutya #séta #nevelés #halti szájszíj
2015. febr. 27. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Könnyebb eseteknél beválhat, de a durvábbja leszarja, akkor majd oldalra fordított fejjel megy előre.

Mindig a húzás okát kell megszűntetni, és ez a legritkább esetben annyi, hogy a kutya nem tudja, hogy nem kéne húzni :) Ha nincs kielégítve a mozgásigénye, illetve nincs letisztázva, hogy ki visz kit sétálni, akkor visszatérhet a probléma, vagy eleve el sem múlik.

2015. febr. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Én is kipróbáltam de semmit nem használt az enyémnél. Oldalra fordította a fejét és ment ment előre. Aztán rájöttem a gond okára ami egyenlő volt a kevés mozgással. Intenzívebbre fogtam a tempót és elfáradt egy idő után
2015. febr. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kölyökkutyánál működik, ezt tapasztalatból írom, felnőttnél vagy-vagy.


Én olyan hiperaktív kutyán próbáltam amelyik egy órás séta alkalmával akarja felfedezni az egész világot. Három alkalommal használtuk, ennyi idő elég volt ahhoz, hogy rájöjjön ha nem eszement tempóban próbál közlekedni akkor mennyivel élvezetesebb a séta, plusz az én dolgom is könnyebb volt, sokkal könnyebben rávezettem arra, hogy úgyis az van amit én akarok. Ezután fojtóval vittem, nem állítom, hogy nem próbálkozott, de elég volt egy kis korrigálás.


Azt még hozzáteszem, hogy én nem vettem, hanem csináltattam! Vettem egy méter vékony hevedert, nekem ez került csak pénzbe, egy szabó ismerős meg pikk-pakk megvarrta, egy netes képről másolta le.

2015. febr. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Ha esetleg van még valakinek még valami személyes tapasztalata, kérem, írja meg, arra is kíváncsi lennék! :)

2015. febr. 28. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!