Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ropognak a kutyám csontjai?

Miért ropognak a kutyám csontjai?

Figyelt kérdés
9 hónapos Goldi, a tápjában minden megtalálható ami neki fontos, ezért azt mondták, h nem kell vitamint kapnia. Nem értem h akkor miért van ez, mégis kellett volna vitamin neki? Mit tehetnék? Normális válaszokat várok, köszi előre is.

2017. febr. 6. 23:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Betervezel egy orvosi látogatást. Olyanhoz, aki otthon van ortopédiában.

Milyen csontjai ropognak? Általában a csípőízület szokott hangot adni, ha valami nem stimmel. Nem vitaminhiány. Esetleg egy zöldkagyló kúrát megcsinálhatsz még.

2017. febr. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Persze, megyünk. A lábai szoktak ropogni. Köszi a válaszod.
2017. febr. 6. 23:46
 3/8 anonim ***** válasza:
15%

1. orvos

2. Én is tudom minden egyes porcikám ropogtatni ujjtól és csuklótól kezdve nyakik egy nyújtózkodásnál az összes csigolyám végigroppan ettől még élek..

2017. febr. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor csak éljél tovább.
2017. febr. 6. 23:49
 5/8 A kérdező kommentje:
Szépen odaírtam h normális válaszokat várok, nem pedig flegmálkodókat. Logikus, hogy elmegyünk orvoshoz, de addig is érdekel más véleménye ha volt már hasonló gondja a kutyusával.
2017. febr. 6. 23:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk az állatorvos azt mondta anno, hogy hiába van minden a kutyakajába attól még kis porcerősítőt meg 1-2 vitamint adjunk neki, mert a nagytestű, nyúlánk kutyáknál jó ha kap.
2017. febr. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm szépen.
2017. febr. 7. 10:17
 8/8 anonim ***** válasza:
2017. febr. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!