Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a könnyebben tanitható?...

Melyik a könnyebben tanitható? Szuka vagy kan?

Figyelt kérdés

Nemsokára Rottweiler kiskutyát fogunk venni , még nem döntöttük el a nemét , hogy milyen legyen. Szerencsére még választhatunk mert megvan az illető akitől vesszük.

Roti gazdák , a ti véleményetekre vagyok kiváncsi hogy melyikkel van nehezebb dolgotok es melyik szofogadobb?



2017. febr. 7. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán a szuka kevésbé domináns (bár nekem egy ritka domináns szuka németjuhászom van). De ha megfelelően nevelitek igazából mind1. Szerintem az alapján válasszatok, hogy 1. melyik a nyugodtabb kutya 2. melyik a kevésbé domináns
2017. febr. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben , köszi a választ :) úgy lesz akkor majd helyben eldöntjük mikor látom a kicsiket
2017. febr. 7. 15:28
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
általában a tenyésztőknél 4-5-6 hetesen meg lehet nézni a kiskutyákat és kiválasztani, hogy melyik passzol a legjobban hozzátok:) Én az enyémet láttam 2 hetesen (itt még kis gombóc volt), 5 hetesen és 8 hetesen elhoztam:)
2017. febr. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Itt is meglehet nézni , mondta is , hogy nyugodtan menjünk. Nagyon szép az apa és anya kutya is szóval nem félek , hogy a kicsik nem lesznek azok
2017. febr. 7. 15:40
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Fajta fuggo is. Vannak fajtak ahol jellemzoen a nostenyek a dominansabbak, de az esetek 70%-ban nem szamit a nem (plane ha ivartalanitjak oket).
2017. febr. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!