Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem birjak sokan elvisel...

Miért nem birjak sokan elviselni a bull tipusu kutyakat? Olyanok valasza is erdekel aki ugyan igy van veluk.

Figyelt kérdés
Ma setalok az utcan. Kutyam setaltatva aki egy bull tipusu keverek. Neki esik a keritesnek vagy harom kutya. És meg az en kutyamat bamuljak meg mert ugat. A buszmegalloban alt vagy 5 ember akik a kutyamat bamuljak aki eleve tiszta ideg a tobbi kutyatol es embertol. Ok ezt lattak de meg az is csunyan nez a kutyara aki ezt nem latta.

#kutya #bulltipusu
2017. febr. 8. 16:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
#3 máskor gondold meg h mit írsz, mert most eleg nagy baromságot irtal. (Nem az en hibámbol) de ha te az en magyar vizslámhoz hozzányúlnál, letépné a kezedet. Ez persze abszolút nem jellemző erre a fajtara, nagyon durva dolgokon ment át, de jelentkeztünk rehabra, ahol remélhetőleg segíteni tudnak:) szóval nem kivétel egyik fajta sem, mindig egyen alapján ítélj!
2017. febr. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
36%
Talán meg kéne nevelni a kutyádat, hogy ne legyen idegbeteg, mert megugatták és akkpr bámulni sem fogják.
2017. febr. 9. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

#12 ezt nekem írtad?

Mint mondtam nem az en hibambol ilyen, es különben sem támad rad, elmegy melletted, de ha hozzanysz akkor van a baj. Es itt mar e nevelés kérdése, ezt rehabra kell vinni...

En a helyedben nem okoskodnék, sok mindent nem tudsz...

Ha nem nekem írtad akkor Bocsi

2017. febr. 9. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
71%
Utolsó, nem neked, hanem a kérdezőnek. Itt játsza az agyat, hogy a szemét emberek megbámulták a kutyáját, miközben tök neveletlen.
2017. febr. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nekem személy szerint semmi bajom az ilyen típusú kutyákkal Ismerek pitbullt, aki egy tündér. Két gyerek mellett benti kutya, teljes jogú családtag. Azt azért hozzá kell tennem, hogy nem első kutya. A gazdija ösztönösen jól, határozottan, de szeretettel neveli a kutyákat, konkrétan ezt a kutyust is kölyök kora óta.

Meg ismerek egy csomó kistestű neveletlent. Szóval leginkább a gazdikkal van bajom :)

Szerintem ha egy más fajta kutyád lenne és veszekedésbe keveredne a kerítés mögötti kutyákkal, akkor is rosszallóan néznének.

A mi kutyáink is ugatnak más kutyákat, ha a házunk előtt sétálnak, de ha mi sétálunk, akkor a kerítés mögött acsarkodó kutyákra rá sem hederítenek.

Ennek nem volna szabad gondot okoznia. És annak sem, hogy az emberek néznek.

2017. febr. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
#14 akkor oké :)
2017. febr. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!