Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sokan mondják hogy nem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan mondják hogy nem a méret a lényeg és "állítólag" a legtöbb nőnél tényleg nem, viszont érdekelne hogy ha van két egyforma férfi kívül belül ugyan olyan kivéve a pénisz méretét. Ki választaná a kisebbet ha tényleg annyira nem az számít?

Figyelt kérdés
Mondjuk az egyiknek 13cm körüli a másiknak meg 18cm körüli. Van nő aki az elsőt választaná?

2016. okt. 31. 09:41
1 2
 1/17 Inessential ***** válasza:
82%

Szerintem ez egy h*lye kérdés.

Csak azért tetted ki, hogy igazat adj magadnak.

Nincs 2 ugyanolyan ember. Ha lenne, akkor sincs.

2016. okt. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%

Tudod ehhez a valaszhoz mindkettovel dugni is kene.

Mar volt dolgom 18cm koruli farokkal, de a gazdaja nem igen birt vele banni

Es pont 13cmessel is es eddig vele volt a legealegjobb a szex

2016. okt. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nincs két egyforma ember. Az egyiket úgyis jobban szeretném valamiért és őt választanám. De biztosan nem a farokmérete lenne a döntő szempont.
2016. okt. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
1# Nem arról van szó hogy igazam van vagy nem hanem nagyon sok olyan kommentet olvastam már, hogy a nagyobbal jobb volt stb. És csak érdekel hogy van-e olyan nő aki nem a nagyobbat választaná.
2016. okt. 31. 09:50
 5/17 Inessential ***** válasza:
Látod, van.
2016. okt. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
65%

Az első válaszoló mindent leírt, de tegyük fel, hogy ez alapján kéne választanom.

Már csak amiatt is lehetetlen ez az elképzelés, mert többnyire nem úgy ismerkednek az emberek, hogy kicsapják az asztalra a péniszüket (legalábbis még nem találkoztam ilyennel) és lehet, hogy maradi vagyok, de a nők(!) azzal fekszenek le, aki iránt éreznek is valami komolyabbat. Tehát, ha lefeküdnék akármelyikkel is, nem próbálnám ki a másikat.

A válaszom a következő: inkább egy kis fütyi, mint egy nagy. Azért, mert szűk is vagyok és nem túl nagy a befogadóképességem (tehát mélynek sem mondható az alfelem).


Remélem elég részletesen kibontottam a véleményem.

2016. okt. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
A méret olyan szinten lényeg, hogy mennyire illetek össze. Ezt leszámítva, pedig azon múlik, hogy az illető mennyire tud bánni az adottságaival. Mint ahogy fenteb írta valaki, "a puding próbája az evés".
2016. okt. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%

"Ki választaná a kisebbet ha tényleg annyira nem az számít?"

Ha tényleg nem számít, akkor miért a pénisz mérete alapján választana valaki? Hiszen az nem számít. Érzed a logikai bukfencet a kérdésedben?

Ha pénisz méret alapján választok két teljesen egyforma férfi közül (ami nonszensz, de ezt most tegyük félre), akkor azt azért teszem, mert igenis számít. Vagy a nagyobbat választom, mert nekem az okoz kielégülést, vagy a kisebbet, mert a nagyobbal fájdalmas az együttlét, de minkét esetben mindenképp SZÁMÍT a méret.


Egyébként a barátomnak kb. 16-17 centi a pénisze, és viszonylag vastag is (ez fontosabb, mint a hossz), és minden együttlétünk úgy kezdődik, hogy vagy ujjaznia kell előtte, vagy sziszeg, hogy "jaj, óvatosan!". Nem én sziszegek, ő. Nekem jobb lenne, ha kisebb lenne neki, mert akkor bármikor spontán ráugorhatnék.

2016. okt. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
48%
Fura kérdés de megpróbáltam belegondolni és azthiszem a harmadikat. Volt már dolgom 13 és 18 körülivel is, az elsőt nem éreztem a második néha fájt. Nekem az ideális ott 16 körül van. Amúgy azthiszem a nagyobbat választanám. De, hogy tudd a vastagság is sokat számít. 21/L
2016. okt. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ha csak ez a különbség, és tényleg minden másban egyformák, és csak ez a két méret kapható :D, akkor én inkább a 13 centiset választanám.

18 nekem már túl sok, és vannak olyan pózok, amikor már inkább fáj, ahogy böködi a méhszájamat.

13 centit már elég jól lehet érezni, lehet vadul szexelni, nem azt kell nézni, mikor meddig csúszik be. Márpedig én a jó vad meneteket sokkal jobban szeretem, mint a nagy fütyköst. ;)

2016. okt. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!