Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a különbség a Golden és a...

Mi a különbség a Golden és a Labrador Retriever között?

Figyelt kérdés
Persze nem küllemre gondolok.

2017. febr. 8. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jellemben nem nagyon különböznek.
2017. febr. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az igaz hogy a Goldi nyugisabb?
2017. febr. 8. 20:34
 3/4 anonim ***** válasza:
84%

Nem.


Jellemben a Golden a sportosabb tobb mozgast igenyel es talan egy leheletnyit nehezebb foghato munkara, vagy nem feltetlen alkalmas, mert kicsit szeleburdi eletvidam. A labi nyugodtabb, nagyon jol tanithato vegtelenul kedves kutya (nem veletlen, hogy ennel a fajtanal talalod a legtobb "munka" felsorolast").

2017. febr. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annyira egyforma a 2 fajta, hogy teljesen egyedfüggő. Ismerek iszonyat pörgős labit és nagyon belassult goldit (én az eddigi tapasztalataim alapján a labit mondanám kicsit nehezebb esetnek és a goldit könyebben kezelhetőnek, találkoztam ilyennel is olyannal is mind 2 fajtánál) DE mint írtam egyedfüggő, egy tenyésztő már 5-6 hetesen látni fogja, hogy nagyjából milyen lesz felnőtt korában. Munkára mind2 fajta jól fogható (persze nem mindegy milynre). Én terápiás és segítő kutyákat képző szervetnél vagyok önkéntes, ott vannak gyönyörűen dolgozó labi és goldi is egyaránt.
2017. febr. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!