Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Labrador és a Golden retriev...

A Labrador és a Golden retriever között mik a különbségek (a szőr hosszát leszámítva)?

Figyelt kérdés
Kinézetben és viselkedésben is kérdezem.

2016. júl. 1. 17:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

golden retiever: [link]

labrador: [link]

A golden hosszú szőrű és csak egy színben létezik (legfeljebb árnyalatokban változhat)

A labi rövidszőrű és lehet fekete, sárga, barna is.

Mindkét fajta retriever imádnivaló. A goldik állítólag nyugodtabbak.

2016. júl. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A goldik nehezebbek. 4-5 színben léteznek. Hosszabb méretű és egy közepes szőrű van.

4 típusú goldi van.

2016. júl. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Pl telhesen más fajta...?

Keress rá wikin...

2016. júl. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Más fajta, de attól még elég hasonlóak, úgyhogy a kérdés értelmes, nem olyan, mintha a németjuhász és a csivava közötti különbséget kérdezné valaki.


A goldiek kicsit nagyobbak és más a szőrük. Temperamentumuk hasonló, de én is úgy vettem észre, hogy a goldiek kicsit nyugisabbak, a labik meg pörgősebbek, öntörvényűbbek és dominánsabbak kicsit. Szóval ha valaki a klasszik családi kutyát akarja, akkor inkább goldie, míg ha ugyanezt, de nem zavarja, hogy többet kell mozogni a kutyával, akkor labi. De kutya és kutya között is rengeteg különbség van fajtán belül is, a labradoroknál eléggé eltért egymástól a show és a field vonal, az előbbiek kb goldie temperamentumúak.

2016. júl. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Azért azt a "dominánsabbat" inkább így írjuk.
2016. júl. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Miért, én mit írtam szerinted?
2016. júl. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Csak hogy idézőjelben kéne írni mert a labikra a dominàns szó nagyon béna meg azért megnéznék egy domináns labit.
2016. júl. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja, hát azért írtam utána, hogy kicsit. Nekem is labim van és semmiképp nem mondanám dominánsnak, de ha összehasonlítom a szomszéd goldiejával, akkor határozottan dominánsabb.
2016. júl. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kan vagy szuka?

Szomszédé kan vagy szuka?

Ivartalanítva vannak?

2016. júl. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mindkettő szuka és az enyém ivartalanítva van, a szomszédé nincs, az enyém 9 éves, a szomszédé talán 5.
2016. júl. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!