Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik játékot vegyem a...

Melyik játékot vegyem a kutyámnak?

Figyelt kérdés
Két játék között nem tudok dönteni. Nem tudom melyik jobb, hasznosabb. SZerintetek a Kongot (amibe jutalomfalatot lehet tölteni és sokáig leköti a kutyát), vagy a pullert vegyem meg? mindkettő elég drága, ezért sajnos csak az egyiket tudom megvenni:(

2017. febr. 10. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Kong. Puller lehet barmi, akar egy eros bot is.
2017. febr. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A Pullert nem ismerem, de Kongunk van. Szerintem jó, eleve nagyon kajamániás a kutyám, így amikor teszek bele ennivalót az jól leköti, rágcsálja, cipeli, forgatja, meg minden. De üresen már annyira nem érdekes :) Mondjuk eleve nem rágós fajta, de arra, hogy nem vagyunk otthon és lekösse vele magát pont jó. Szerintem jó, én ajánlom.
2017. febr. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:) igen én is kicsit több értelmét látom a kongnak:DD
2017. febr. 11. 08:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Teljesen más a funkciójuk, azt döntsd el, hogy olyat szeretnél, amivel egyedül játszik, vagy egy sporteszközt vennél.

A Kong olyan játék, ami lefoglalja, ha egyedül van. A Puller pedig egy sporteszköz, amivel együtt játszhattok.

Mindkettő jópofa találmány.

Én egy pullert szeretnék majd egyszer venni, mert mindig ki kell találnom valami játékot, amivel két energiabombát lefáraszthatok :)

2017. febr. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!