Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 8 hós németjuhászom 27kg....

8 hós németjuhászom 27kg. Normális ez?

Figyelt kérdés
2017. febr. 14. 17:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

8#

Ugyan mi alapján mondod rá,hogy vékony? Azért mert a te kutyád annyi amennyi,az a te bajod,lehet hogy épp ő a kövér. Nálunk sem számít a súly. Én 160cm és 62kg vagyok (nő),kockahasam van és 5 éve edzek,nincs is rajtam zsír,míg az osztálytársam 163 cm,57 kg és konkrétan narancsbőrős,nagy a hasa. Hülyeségeket ne írkálj már!


Kérdező! A németjuhászok felnőtt korukra 35kg körül mozognak. A szomszédom kutyája 43kg volt,5 éves korában inkfartusban halt meg,mert túl nagy volt a súlya. Vigyázni kell rájuk.

2017. febr. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nem sovány. Még azt is lehet mondani, kissé túlkondicionált. De tél van, ennyi belefér.
2017. febr. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normális, amikor a nagy minuszok voltak, akkor az én 9 hónaposomons is volt egy pici felesleg, de nem sok, de mostmár szépen beállt a mérete:)
2017. febr. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek nem nagy plusz van rajta? A tenyésztő szerint még a 20kg is sok lenne... :/
2017. febr. 15. 10:51
 15/19 anonim ***** válasza:

Munkavonalas?

Mert ők szoktak ragaszkodni a teljesen leszárított alakhoz :)

2017. febr. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Mivel etetsz?
2017. febr. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Brit premiumot eszik de közben heti 1-2x farhátat vagy cs.szárnyat is kap. Már vettünk fagyasztót,szeretnénk a barfra áttérni.
2017. febr. 15. 13:17
 18/19 anonim ***** válasza:
Bocsi de a tenyésztőd, szerintem nincs képben, igazi tenyésztő egyáltalán? Az enyém szuka létére 4-5 hónaposan volt 20 kiló (ráaadásul inkább kicsit soványabb volt tartva, hogy ne terheljük az izületeit. 8 hónaposan már nagyon közel van a kifejlett méretéhez. Ne higgy neki, ha 20 kilós lenne, kint lenne a bordája. Hidd el a te kutyád tökéletes kondiban van. Tavasszal úgyis kicsit fogyni fog, kezdi leadni a téli tartalékait+ a téli szőrét. Az enyémnek is szép hosszú dús bundája lett, emiatt szuka létére kicsit macis.
2017. febr. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Én is azt érzem,h nincs képben. Ráadásul ahogy a kutyáit néztem,amikor a miénket hoztuk,hát azok tuti voltak 40kilósak. Hatalmasak voltak,mint a medvék. Főleg a mi kutyánk apja.
2017. febr. 15. 13:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!