Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol vehetnék Kis Spiccet (nem...

Hol vehetnék Kis Spiccet (nem kiállításra vihetőt, csak családtagként/háziállatként tartanám)?

Figyelt kérdés
Nem szeretném kiállításokra vinni meg hasonlók én csak azt szeretném ha szeretne és aranyos lenne.Mindenhol azt látom hogy 180000 meg hasonlók de nekem elég lenne egy kis egyszerűbb.Hol vehetnék ilyet?

2017. febr. 14. 19:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

Nincs egyszerűbb. Ez egy drága kutyafajta, olcsón meg szaporítók árulják és ráadásul az nem is fajtatiszta.

Fajtamentőknél érdeklődhetsz még, hátha van náluk örökbefogadható kutyus.

[link]

2017. febr. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%

A fajtatiszta kutyának ennyi az ára. Vagy gyűjtesz rá vagy nem veszel.


Örökbefogadhatsz spitz-szerű kutyusokat, de azok is pénzbe kerülnek. Meg a kutyát nem elég megvenni, miből akarod majd eltartani? A szeretéstől nem fog jól lakni meg a két cuki szemedért nem látja el az állatorvos.

2017. febr. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
20%
Szaporitoktol mar lehet venni 30-50 ezerert is. Egy kicsit rovidebb lesz a szore mint a fajtatisztanak, meg az orra is hosdzabb lesz, de lenyegeben attol meg aranyosak tudnak lenni ezek a piciket kevert fajtak is :)
2017. febr. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%

Tenyésztő!! a másik kérdésednél már leírtuk.


Vagy veszel 50 ezerért egy keveréket és kitudja mi lesz belőle,vagy pedig egy ideggyenge beteg kölyköt.


Könyörgöm egyszer kell kiadni azt a 150-200 ezer ft-ot!


De felőlünk onnan veszel ahonnan akarsz csak ha majd 3x akkora lesz a kutya és nem hasonlít a fajtára akkor ne gyere ide sírni,hogy átvágtak és keveréket kaptál.

Vagy havonta jársz az orvoshoz mert beteg.



Ez egy szaporítós

[link]



Ez meg törzskönyves

[link]


Van különbség!!

2017. febr. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%

Szaporítótól vehetsz 30 ért is. Keverék lesz beteges és még kinézetre sem úgy fog tűnni.


Tenyésztőtől. 200+ k. Aki nem tud rászánni Ennyit, mentsen egyet. Ha azt sem nem való kutya.


Amúgy miért nem tiszta még mindig??!!:

Egy fajtatiszta,törzskönyves kis spicc tenyésztőtől 200 ezertől kezdődik???!!! Most komolyan Hányszor írjuk még le???!!!


Hogy lehet valaki ekkora fogyatékos -.-"

2017. febr. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%

Csak úgy példaértékűek: én most vettem a spitzemnek kefét 4 ezer forintba került (és ez csak 1 db kefe), ugyanis ennek a fajtának naponta fésülni kell a szőrét, különben összecsomósodik. Akkor valamelyik nap levert volt, összeszedett valami vírust, az állatorvosnál ott is hagytam 5 ezer forintot. Visszatérve a szőrére, speciális sampon kell neki, 200 ml 4 ezer forint, ha otthon fürdetem, kozmetikus 4 ezer forint szintén havonta.


Nem megvenni drága a kutyát, hanem eltartani. Ha már a megvétel is rizikós, akkor inkább engedd el a dolgot...

2017. febr. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%

tessék ez is szaporítós kis spicc


köze nincs a fajtához,de így fog kinézni ha olcsón akarsz kutyát.


[link]

2017. febr. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%

Ha csak családtagnak kell ments egy kistestű kutyát menhelyről.


NINCS olyan hogy EGYSZERŰBB!!! XD

Miben egyszerűbb?

Hogy beltenyésztett,szaporított,beteg és a fajtához még csak köze se legyen a fajtához?

Akkor keresgess a jófogáson

2017. febr. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#1-es köszi az oldatlt de ha rákattintok a ,,gazdát keres" feliratra csak számok jönnek be itt most hogyan tovább?
2017. febr. 14. 19:53
 10/13 anonim ***** válasza:
66%

Tenyesztonel bizony ennyibe kerul

Olcsobban sehol nem fogsz talalni

Csak szaporitonal amit hanyagolj

Ha mindenkeppen ragaszkodsz a fajtahoz akkor fajtamentesen gondolkozzz

2017. febr. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!