Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet úgy használni egy...

Lehet úgy használni egy fejhámot hogy lecsúszik a kutya orráról?

Figyelt kérdés
A boltban nem lehet más fajtát venni. Ha oldalra jobban meghúzza magát vagy hátra akkor simán lecsúszik...így hogy? A kiképző szerint ez a fejhám pont jó de ha húzásnál lecsúszik akkor mi értelme? Vagy én csinálok valamit rosszul?
2017. febr. 19. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha kicsúszik a feje a kutyának a fejhámból akkor az értelmét veszti. Ha a kiképződ szerint viszont ez jó akkor lehet keresni kéne egy új kiképzőt.

Hogy érted, hogy nem lehet más fajtát venni? Haltiból több méret van és szinten minden boltba van. Vegyetek egyel kisebb méretben.

2017. febr. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nincs kissebb csak mini kutyás. Neki közepes méretű van. Az a gond hogy a feje és a szőre nagy de az orra/pofája rövid és keskeny. Szerintem a mini már túl kicsi lenne. (30kiló)
2017. febr. 19. 16:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Én még a nyakára raktam sima pórázt épp ez miatt...nekem is pedig jó a méret de ha a kutya hisztizik kibújik belőle...Míg meg nem szokja a haltit, javaslom hogy a sima nyakörvös póráz is legyen rajta.Én is így használom még.Ha megszokja akkor már le fogom venni a sima nyakörvet.Kicsit macerás kettővel, de én már egy kézben tartom mind a kettőt, így viszont már nem az.
2017. febr. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!