Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A scalibor nyakörv bolhák...

A scalibor nyakörv bolhák ellen is hatásos?

Figyelt kérdés
A leírásában csak kullancs és lepkeszúnyog van, viszont a tv reklámban úgy emlékszem úgy hírdetik hogy bolha ellen is véd. Akkor most hogy is van ez? Aki a kutyájánál ezt használja, annak mi a tapasztalata a nyakörvvel kapcsolatban?
2010. máj. 9. 10:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne a tv reklámra hallgass, hanem a papírra, ami a dobozban van. Nem véd bolha ellen. Bár az én kutyáimon ilyen nyakörv van és meg vagyok teljesen elégedve. Még sosem voltak bolhásak. De, az egyik kutyám volt egyszer, de akkor nem volt semmilyen nyakörve, sem spot on, semmi.
2010. máj. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát akkor ez nagy átverés:S még jó hogy nem vettem meg hanem utánnaolvastam.
2010. máj. 9. 10:46
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi is Scalibor nyakörvet használunk. Kullancsok ellen eddig 100%-osan megvédte az ebet(lekopogom).Bolhái nincsenek, erről nem tudok nyilatkozni.

Én teljesen meg vagyok elégedve vele.

2010. máj. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
olvasd el: [link]
2010. máj. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát ez egyre viccesebb:D

Ezen a linken a címben és a rövid leírásban benne van a bolha, viszont ha azt a részt olvasod ami a többi oldalon (és a dobozban lévő tájékoztatón is szerepel) szó sincs bolháról.

2010. máj. 9. 14:56
 6/7 anonim ***** válasza:

Ami kullancs ellen véd, az kinyírja a bolhákat is. Viszont, ami bolhára jó, az nem bír a kullanccsal. Ennyire

egyszerű.

2010. máj. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

kis igazítás....

" CSAK bolhára jó,az nem bír a kullanccsal"

2010. máj. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!