Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Összegyűjtöttem pár tápot...

Összegyűjtöttem pár tápot amik jók lennének a 14 hónapos kistestű kutyámnak. Szerintetek melyik lenne neki a legjobb?

Figyelt kérdés

A lényeg a magas husi, a kezdő kis kiszerelés, 0% csirke és rossz alapanyag, persze megfizethető is legyen. Az esélyesek:

ACANA Lamb&Apple

ORIJEN Tundra

TASTE OF THE WILD High Praire Canine

TOTW Wetlands Canine

TOTW Sierra Mountain

N&D Adult Lamb&Blueberry

BRIT CARE Small Lamb&Rice

BRIT PREMIUM Lamb&Rice

HAPPY DOG Mini Neuseeland


Nem muszáj a legjobbat leírni ha nem tudtok választani skálázhattok is 0_10-ig. Ha ezen kívűl van olyan ami szerintetek *****-os akkor várom a tippeket!:)



2017. febr. 23. 16:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ACANA Lamb&Apple 10/7

ORIJEN Tundra 10/10

TASTE OF THE WILD High Praire Canine 10/9

TOTW Wetlands Canine 10/8

TOTW Sierra Mountain 10/8


A tobbi kozepkategoria es en nem ismerem oket. Ezek kozul a TotW, Acana es az Orjien 13kg zsakja olyan 16-20k Huf korul mozog. Rovid tavon olcsobb, hosszu tavon kifizetodobb (kevesebb kell, jobb minoseg), persze fugg a penztarcad meretetol is.

2017. febr. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Az enyémbe egy ezres van (12/L), de a szüleimében azért több:) Most real Naturet eszik, de jobbat keresek.
2017. febr. 23. 16:47
 3/11 anonim ***** válasza:

Az N&D-t is dicsérik. Nem mondanám én öt kozepkategoriasnak. Nyilván a legjobb az orijen, de az ára is neki a legjobb...


A brit care is jo tap bár nem olyan puccs az tény.

2017. febr. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Taste of the wild és Happy dog a legjobb.
2017. febr. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%

8 - ACANA Lamb&Apple

10 - ORIJEN Tundra

7.5 - N&D Adult Lamb&Blueberry - ha a gabonamentesre gondolsz.

6 - BRIT CARE Small Lamb&Rice

5- BRIT PREMIUM Lamb&Rice

6 - HAPPY DOG Mini Neuseeland


Ezeket ismerem, az Orijen messzemenőleg a legjobb viszont ezzel arányosan az ára is a legmagasabb.

Acana - Farmina N&D kb egy kategória.


Ha pedig nem ragaszkodsz a táphoz akkor javaslom a BARF-ot. Persze nem mindenkinek van hozzá gusztusa.


Az első válaszolót pedig kicsit javítanám, az Orijen Tundra 28-30 között van, nem 16-20. A ToTW pedig egy jó középkategóriás táp, nem mondanám, hogy jobb lenne mint a Farmina N&D gabonamentes.

2017. febr. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
RN az acanaval van egy szinten. Nem rossz cucc, mi a konzervjuket kedveljuk, nem nem pusztan daralek, hanem egesz szivek zuzak is es egyeb abszolut felismerheto belsosegek vannak benne, amit imadnak a kutyak (persze a frissnel jobb sosincs).
2017. febr. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, szerintem totw high praire canine-t fog kapni. Tudtok megbízható online helyet ahonnan olcsón lehetne rendelni?
2017. febr. 23. 17:15
 8/11 A kérdező kommentje:
Vagy az Orijent választanátok? És amikor ilyen keveset kell kapnia mint 60g akkor nem lesz éhes? Hisz ennyivel nem telik meg a pocakja!
2017. febr. 24. 14:23
 9/11 anonim ***** válasza:
23%
BRIT CARE és a BRIT PREMIUM is tökéletes a care a drágább, de a premium az egyik legjobb ár/érték arányú. A webtáp.hu-n mindig van és gyorsan szállítják.
2017. febr. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Kutyakaja gyártó cégnél dolgoztam, és olvastam ilyeneket. Kísérletek szerint ha a kutya 30%-ban eszik szénhidrátot (itt most fő szénhidrát hordozókra gondolok pl pufi rizs) vagy 0 %-ban a fejlődése, és az utána következő alom tulajdonságai és mennyisége sem tér el szignifikánsan. Javaslom a magas husi tartalmat az alacsony húsliszt tartalmat, de ez nem mindig derül ki a leírásból sajnos.
2017. febr. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!