Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van a kutyámnak napi 2...

Miért van a kutyámnak napi 2 vagy akár 4 széklete is?

Figyelt kérdés

Az első általában normális a többi híg. Valamikor hasonlít friss, puha pudingra is. Ritkán olyan is van, hogy nagyon vékony és puha.

Napi 2x kap tápot. Kan Német boxer most lesz márciusban 1 éves. Kívülről teljesen jól van.

És az normális, hogy 11 hónaposan még nem jelöli a területét?



2017. febr. 25. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Milyen tápot kap (márka, típus)? És miért kétszer 11 hónaposan?

Hogy nem jelöl, az normális, valószínű nem egy különösebben domináns darab. Nincs azzal semmi baj, könnyebb dolgod van vele :)

2017. febr. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Milyen tápot kap? Lehet nem hasznosul megfelelően a táp, vagy valami étel intolleranciája van, érdemes lenne egy tesztet csináltatni. A napi kétszeri etetéssel nincs semmi baj, ez így jó.
2017. febr. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Sok vagy kevés a napi 2 etetés.

Egyébként Albian puppy-t vagy junior most nem tudom, hogy van elnevezve.

Még pár hónapos korában vettem neki 1x Acana-t is. Attól fosott. Utána vettem ezt. Ettől jó volt a széklete és sokkal ritkábban ürített. De most megint gond van vele. Szerintetek el vigyem orvoshoz?

2017. febr. 25. 20:58
 4/9 A kérdező kommentje:
Ja és azért kérdeztem a terület jelölést mert arra gondolok, hogy még nem ivarérett.
2017. febr. 25. 20:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Tökéletes a napi 2 etetés semmi baj nincs vele. Az Acana nagyon erős táp, nem minden kutya bírja. Ráadásul a tápváltást fokozatosan kell megejteni, ha nem így történik akkor is okozhat hasmenést. Ez az Albian táp nem tűnik jónak, bár nem ismerem és csak angol összetételi listát találtam. Ajánlom a tápváltást, mondjuk N&D valamelyik tápjára, esetleg ProPac vagy Taste Of The Wild tápra, de csak fokozatosan, 1 hétig csak keverve kapja a régi táppal az újat. Egy orvosi látogatás soha sem árt és ejtsd meg ezt az allergia vizsgálatot is, én azt tanácsolom. Lehet, hogy a csirkét nem bírja a gyomra. És a jelölgetés hiánya nem feltétlenül probléma.
2017. febr. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Anny pénzem sajnos nincs (ha jót néztem). Viszont nézegettem tápokat és ecopet naturalt találtam még jó áron, ebből van halas, birkás is. Valaki próbálta már?
2017. febr. 25. 21:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Ecopet sem rossz táp, esetleg egy olcsóbb, középkategóriás táp a Trophy vagy Fitmin, nézd meg ezeket is.
2017. febr. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Gondolom túl erős neki az a táp amit kap.


Én már próbáltam Royal Canint, Eukanubát és Hill's-t és Joserát is. Elég jó volt nekünk mind.


De a legjobban ezidáig a Happy Dog Supreme tápok váltak be. Esetleg ezek között nézelődj, szerintem nem drága.

2017. febr. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
jó az anyagcseréje. Én a helyedben nem foglalkoznék ezzel. 2 szer eszik, teljesen normális, hogy ennyiszer ürit.
2017. febr. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!