Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a pitbull kennelről? Érdemes

Figyelt kérdés
Érdemes innen venni vagy nem???

2017. febr. 26. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
valami link? :D
2017. febr. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2017. febr. 26. 14:47
 3/7 anonim ***** válasza:

A kutyák szépek és aranyosak. De semmit nem lehet tudni a tenyésztőről sem,sem a fajtáról,nincs elérhetőség,se almok... Lehet hogy jó hely de nem olyan sok idő megcsinálni egy weboldalt (ezt jól tudom) főleg ha G-portál.

Kimaradnak a számomra fontos menük. Azért nem vennék innen kutyát mert nem tudok semmit. Még e-mail cím sincs kirakva.


Ettől függetlenül örülök hogy van végre valaki aki nem vágja a kutyák fülét. Szerintem így sokkal szebb

2017. febr. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Hát bocs, de egy ilyen kamu-honlapot még egy 10 éves kisgyerek is össze tud dobni. Se papírok, se semmi, csak a nagy putriban néhány kutya meg kitalált nevek.
2017. febr. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
néhány kép háttere elég necces, én tuti nem vennék innen kutyát...
2017. febr. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
facebookon is fent van ott már jobban át tekinthető de viszont nem minden kutyájának lehet megnézni a pedjét ami számomra fura mert néhány kutyájára rákerestem a gamdogpeden de semmit nem találtam de amiről meg találtam az színpatikus.
2017. febr. 26. 18:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem inkább ne . Amúgy a magyarországi pitbull tenyésztés még kezdetleges. Nézelődj külföldön
2017. febr. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!