Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a jobb lakásba, egy beagle...

Mi a jobb lakásba, egy beagle vagy egy yorki? Páromal felváltva dolgozunk, mindig lenne vele itthon valaki, nem kutyát keresunk, hanem családtagot!

Figyelt kérdés
2008. okt. 11. 14:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia:)

Nekem yorkim,van lassan fél éves lesz,és rengeteg öröm van benne,én a yorkit ajánlom:)

2008. okt. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Tökmindegy, mindkettő divatkutya, jól elélnek lakásban is, hasonló a temperamentumuk is (ha jó helyről szerzitek be), egyikkel se lesz probléma. De mivel divatkutyák, rengeteg hozzá nem értő szaporító árulja őket "occsón", úgyhogy érdemes megválogatni, honnan veszitek, ha nem akartok egy genetikailag defektes, idegbeteg kutyát.
2008. okt. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
a második válaszadonak!nem divatbol szeretnék kutyát hanem társatt keresunk!de kőszi a választ hasznos volt!
2008. okt. 11. 14:35
 4/15 anonim válasza:
100%
Nekem beagle-m van és nagyon szeretem. De nemtom, h melyik fajta érezné jól magát a lakásba. Vacak a kertben lakik. :D
2008. okt. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem beagle-m van. Nagyon szeretem. Azt mondják rá, hogy lakásban és kertesházban is jól megvan. Meg azt is, hogy nagyon nagy a mozgás igénye. A yorkshire terrier egy öleb. Kifejezettem szobakutya! Mindkettő jó a lakásba, de inkább a yorki.
2008. okt. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ. Ha sokat tudtok vele foglalkozni, naponta többször levinni és sokat futtatni akkor jó a beagle is. De ha keveset tudtok vele szaladgálni akkor mindenképpen yorki.
2008. okt. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%
A yorki. De mindenképp meg kell említenem a shih-tzut, mint shih-tzu tulajdonos! Eszményi szobakutya. Emberszerető, tiszta, tökéletes társ..
2008. okt. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem beagle-m van, de én nem ajánlanám lakásba! Bár azt mondják, hogy lakásban is lehet tartani, mégiscsak egy kopó fajta, igényli a sok mozgást, és kapar, szétrág mindent! Akkor már inkább a yorki, vagy westi.

Ami manapság tényleg divatkutya a yorki, vagy a csivava, a beagle kevésbé...Bár én sosem divatból választok valamit, egyszerűen csak imádom a beagle-k nagy fülét. A csivavát pedig már azóta ismerem, amikor még itthon alig tudták páran mi az. Nekem az sem divatból tetszik!

2008. okt. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
én is a yorkit ajánlom.nekem is yorkijaim vannak.márcsak a mérete miatt is.nekik is nagy a mozgásigényük,de azért könnyebb velük szerintem.a beagle jobban elvan a kerben,míg egy yorkit nem lehet kint tartani,és imádnak a gazdájukkal lenni,nem hullik a szőrük,és nagyon jó fejek.ezzel nem azt akarom mondani,h a másik nem jó fej,de én csak a yorkikat ismerem.
2008. okt. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos igaza van a második válaszolónak, ezek már divatkutyák. Szerintem ne hamarkodjátok el a döntést és csakis tenyésztőtől vásároljatok, ahol minőségi, díjnyertes szülőktől vannak a kiskutyák! Akkor nem lesz gond.

Nekem keverékem van, ezekkel van a legkevesebb gond :-)

2008. okt. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!