Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Olivers száraztápról mi a...

Olivers száraztápról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
A facebookon jelent meg a hirdetésük, a honlapjuk ( [link] ) és a facebook oldaluk alapján elég jónak tűnnek a termékek. Volt olyan poszt fb-n, ami alatt nagyon jó visszajelzéseket olvastam, de még azért vacilálok, eléggé újnak számítanak itthon. 4 éves huskym van, eddig platinumot vettem neki. Érdemes kipróbálni az Oliverst? Rendeltetek már tőlük?

2017. febr. 27. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tűnik rossznak de ha ajánlhatok:

[link]

Van belőle rengeteg ízesítés. Mi most váltunk rá.

2017. febr. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Olivers:

Szerintem egy jó ár-érték arányú táp.


Amit az #1 linkelt szerintem jobb

2017. febr. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első és Második, köszi a tippet, megnézem majd, és lehet megkóstoltatom Zeusszal.


Elvileg az Oliversnek prémium kategóriás száraztápja van, és ahhoz képest elég jó árban adják, ezért is kérdeztem rá, mik a tapasztalatok. Mindenesetre kipróbáljuk, megnézem mennyire jön be a kutyumnak, aztán kiderül.. Láttam a honlapjukon minta csomagokat is, kóstolónak megteszi. Aztán ha Z leszavazza, akkor kipróbáljuk a Real Nature száraztápot.

2017. febr. 28. 15:59
 4/4 anonim válasza:
Mi már többször is rendeltünk Oliverst. Nekünk két kutyánk van, mindkettő Oliverst kap. Egyikőjük cukorbeteg és nála is bevált. Most már hála javulgat. Szerintem érdemes kipróbálni. A rendelést gyorsan, általában már másnap kihozzák.
2017. márc. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!