Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Pullerről?

Mi a véleményetek a Pullerről?

Figyelt kérdés

Tényleg van benne valami plussz(ha az csak kicsi is) vagy csak egy erősen túlreklámozott dolog.


Lécci olyanok írjanak akiknek van/ minimúm próbálták már.

A "szerintem nem tetszene jobban a kutyámnak mint a köteles labda"-sok kíméljenek.



2017. febr. 28. 12:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Most rákerestem.


Szerintem tök jó dolog. Azt hiszem rendelek is egyet...

2017. febr. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekünk volt. Először jónak, strapabírónak tűnt, szerette a kutyám is. Örültem is neki, hogy találtunk végre valamit, amivel tudunk normálisan játszani. Aztán kb. 2 hónap után, mikor egyszer a kutyám ráfogott és elkezdte húzni, eltört... tudtunk még vele játszani, de szépen lassan darabjaira esett szét. Valószínűleg nem bírja, ha a kutya húzza-rángatja (pedig amikor én vettem, azzal reklámozták, hogy ezt is simán kibírja, ezért is vettem meg), szóval ha nem így akarsz vele játszani, akkor talán hosszabb életű lehet.
2017. febr. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!