Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egyéves kutyánk ideges a...

Egyéves kutyánk ideges a gyerekeit előttünk sétáltató anyukától, dühösen ugat és nekiront a kerítésnek. Mit tehetünk a béke érdekében?

Figyelt kérdés
2010. máj. 9. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:

A nő a gyerekeit sétáltatja????????????Úristen.. Jelentsétek fel!:)

Bocsi, csak félreérthető a kérdés.


Meg kell barátkoztatni a kutyát az emberekkel, idegenekkel. Az én kutyám már csak azokat ugatja meg, akiket nem ismer. Ha a hölgy minden nap arra "sétáltatja" a gyerekeit, akkor egy idő után megszokja majd.

2010. máj. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Paraván a kapura vagy vaslemez... De a nő is elég ostoba ha nem veszi észre hogy a gyerekét halálra rémíti egy kutya..
2010. máj. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Zárt kerítés a megoldás.Valamivel tegyétek nem átláthatóvá.
2010. máj. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A kutya pikkel a kis méretű emberekre, gyerekekre. Nem lehetséges, hogy valamikor gyerekek (általános iskolások, óvodások) zargatták, dobolták, kiáltoztak neki?

A mi városunkban volt egy ilyen kutya, ami csak a gyerekeket akarta megharapni.

2010. máj. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én kutyám is ilyen , ha ismeretlen megy el a kapu előtt megugatja. Én nem bánom őrzi a házat , jelez nekem h van valaki a kapu előtt. Azért hozzáteszem h kutyasuliba járunk , nem agresszív az utcán emberekkel szemben.Nálunk teljesen zárt a kerítés , így nem tudnak benyúlni sem szval had ugasson én dicsérem érte nem szólok rá.(Nj-om van)
2010. máj. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És ez miért baj? Minden kutyának joga van ugatni azt aki elmegy ház a előtt... Bár el tudom képzelni hogy a mániákus anyuci ezért is beszól. Őrzi a házat... Nem minden kutya imád mindenkit. Ha idegen jön hozzátok akkor be kell zárni és kész. Elég ha titeket szeret.
2010. máj. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!