Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A yorkik miért csinálnak úgy...

A yorkik miért csinálnak úgy néha mintha " yógáznának"?

Figyelt kérdés
Mármint tudom ez viccesen hangzik de napi szinten látom hogy úgy pihen a kutyusom hogy az első két lában támaszkodik és a fenekét nem teszi le púcsít az ég felé :) nagyon vicces és nem értem miért csinálja de láttam már más yorkikat is így pózolni....

2017. márc. 3. 08:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt, hogy így pihen, úgy érted, hogy hosszabb ideig van így?

Csak, mert minden kutya így nyújtózkodik, nem csak a yorki, de ha hosszabb ideig ebben a pózban "fekszik", akkor nem tudom.

2017. márc. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ő így pihen :) roppant mókás amugy! az a póz mintha nyújtózkodna de úgy is marad...akár fél órára is :D
2017. márc. 3. 09:07
 3/6 anonim ***** válasza:
15%
Az én nèmetjuhàszom is szokta ezt csinàlni. Ne képzeld hogy egy kis vakarcs yorkie az isten aki mindent olyan cukin csinàl.
2017. márc. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egy szóval nem mondtam hogy Isten szerettem volna megtudni az okát! Amugy elég bunkó vagy hogy más kutyáját vagy bármilyen kutyát le vakarcsozol....
2017. márc. 3. 09:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem izéből, de nem azért marad úgy ilyen sokáig mert fáj neki valami? Tényleg megnézném élőben milyen lehet :)
2017. márc. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#2:egyetértek.


A kérdést már megválaszoltad. Ő így pihen. Ő is egyéniség mint mi. Nekünk is vannak hülye szokásaink meg neki is


Szerintem nincs semmilyen komolyabb háttere

2017. márc. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!