Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mondjatok működő dobermann...

Mondjatok működő dobermann kennelt?

Figyelt kérdés

A google összes találatát átböngésztem, ami még élő volt, felhívtam. de jelenleg sehol sincs szuka kölyök.

2 helyen van előjegyzés nyárra, de nem szívesen várnék még 3-4 hónapot, mert az almok csak tervezettek.

Tudtok esetleg működő kennelt, ahol kiskutya is van?

Nem kell, hogy rangos legyen, de tenyésztőt keresek.


Köszönöm!



2017. márc. 3. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez ilyen, egy kölyökre akár 1-2 évet is várni kell. 3 hónap nem is sok idő.
2017. márc. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pl.: di Perlanera

von Karpatia


A működő kennel nem azt jelenti, hogy azonnal van elvihető, eladó kölyök. Sok helyen 1-2 évet is várni kell a kölyökre, tehát a nyári előjegyzés nem is rossz. Tenyésztőknél ez így szokott menni, érdemes várni 3-4 hónapot egy jó kutyára.

2017. márc. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerbiában, nem messze a magyar határtól van egy Noblesshof nevű kennel. Nekem 2 kutyum is van tőlük. Nagyon okos, vitális, pörgős kutyusok. Weboldaluk is van, de facebookon keress rájuk, szoktak kitenni videókat és az épp aktuális almokat. Meg ott kapcsolatba is léphetsz velük.

Remélem segítettem.

2017. ápr. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kiküldöd a szerb szaporitóhoz?
2017. jún. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!