Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy huskym meg egy NJ-m...

Tamás kulik kérdése:

Van egy huskym meg egy NJ-m meg 2 sziámi cicusom . Milyen táppal etessem öket? Nekem azt mondták hogy a klutyákat friskies táppal de nem vagyok biztos benne az egyáltalán jó? (többi lent)

Figyelt kérdés
A macskákat milyen fajta táppal etessem? És a kutyákat milyen fajta táppal etessem?

2017. márc. 5. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, a friskies nem jó. Fő összetevője a gabona, tele van színezékkel, hamuval, húst csak nyomokban tartalmaz. A kutya és a macska pedig ragadozó állat.

Neten érdemes rendelni tápot. Néhány jobb márka: Brit Care, Josera, még jobbak: Taste of the Wild, Real Nature, Orijen. Cicáknak lehet pl. Applaws, Iams, Hill's.

Az összetevőket érdemes nézni egy tápon: első helyen a hús álljon, és legyen megadva, milyen állat húsa, és hány %-át teszi ki a terméknek. Gabonát ne, vagy csak keveset tartalmazzon.

2017. márc. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kamu kérdés mint a többi ettől a felhasználótól.
2017. márc. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ha bajod van velem akk miért válaszolsz a kérdésre? :D okos lehetsz
2017. márc. 5. 20:38
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
na, melyik "tenyésztőknél" voltak pont kölykök? Mekkora szerencséd lehetett hogy pont voltak kölykök :D
2017. márc. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ja ....
2017. márc. 5. 20:40
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Először azt hittem csak szimplán hülye vagy, de így a harmadik kérdésre már teljesen egyértelmű, hogy egy unatkozó gyerek vagy. Inkább tanulj mielött még olyan leszel mint a fiktív személy aki nevében írod a kérdéseket.
2017. márc. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én azért válaszolokn

Ez a legjobb:

[link]

Vagy ez: [link]

A cicának: [link]

Sok sikert hozzájuk. Ha kamu legalább aki később nézi profitál belőle.

2017. márc. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem kamu de köszi hogy segitettetek
2017. márc. 6. 07:25
 9/9 A kérdező kommentje:
és köszi "sok sikert"
2017. márc. 6. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!