Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baja? Olyan mintha...

Mi lehet a baja? Olyan mintha részeg lenne (?! )

Figyelt kérdés

Van egy Yorkshire és Csivava keverék kiskutyám. Életvidám, pörgős, játékos, soha sem volt még beteg. 3 éves. Szombaton váratlanul történt egy olyan eset hogy: A fotelban feküdt oda hívtam magamhoz es lelkesen Elindult felém de amint felállt visszaült és imbolygott. Felvettem az ölembe nem nyüszített. Leraktam őt és nem tudott megállni egyhelyben. Utana mikor anyám is hívta magához, mint aki részeg dőlöngélt és a hátsó két lábára aki nehezkedett rá majd Leült inkabb Továbbra is inbolyogva. Kicsit megmozgattam őt hogy hátha az ízületei fajnak de Sehol sem nyüszített fel. Ez ugy 5-10 percig tartott mig pihent egy kicsit a kezemben.

Vasárnap felhívtuk az orvost hogy szerinte mi lehet. Aut mondta hogy valószínűleg leesett a vércukor szintje vagy ízületi problémái lehetnek. Ételt vizet mindig kap rendesen Sosem marad ki egy érkezése sem. Nincs megfeledkezve róla. Valaki találkozott már ilyennel?

Aki személyesen tapasztalta annak Megköszönném ha adna valamilyen tanácsot vagy csak leírná hogy náluk ez hogy történt.

Köszönöm



2017. márc. 6. 13:46
 1/4 A kérdező kommentje:

Étkezés*

Azt*

2017. márc. 6. 13:51
 2/4 anonim ***** válasza:
Így kezdődött nálunk a cukorbetegség. :(
2017. márc. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A doki nem nézte meg a vércukrát? nem utalta röntgenre? nem vett vért? Ez labor és kiegészítő vizsgálatok nélkül valóban elég sokminden lehet. Nem iszik mostanában többet a kutyus? Nem pisil többet? Mennyi idős? Ivaros? Elhízott?
2017. márc. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Idegrendszeri probléma 😭
2017. márc. 18. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!