Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Én nem értem az egyik haverom....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsu2101 kérdése:

Én nem értem az egyik haverom. Nagyon jól tudja hogy szeretem de nem akar tőlem többet mint barátság, de mégis ha részeg akkor szerelmet vall es csokolgat meg úgy csinál mintha szeretne. Szerintetek szeret vagy nem? Vagy csak az ital beszél belőlle?

Figyelt kérdés

2016. máj. 14. 22:34
 1/5 anonim válasza:
Szia. En ugyan ilyen helyzetben vagyok mint te.Sajnos elo fordulhat hogy csak a pia beszel belole.De lehet hogy erez irantad valamit. Probald meg kideriteni. :)
2016. máj. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És hogyan? Valami ötleted esetleg?
2016. máj. 15. 07:12
 3/5 anonim válasza:
Erre csak annyit írnék ,hogy részeg ember igazat mond ! És nem a pia beszél belőle csupán kihozza azt amit amúgy nem lenne bátorsága elmondani .. ;)
2016. máj. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és én most mit csináljak?
2016. máj. 15. 20:14
 5/5 anonim válasza:
Én nem tennék semmit .. élném a kis életem tovább . Senki nem potolhatatlan ... és főleg hagynám ,hogy mások udvaroljanak ,randiznék és ilyenkor döbbenne rá ő is a dolgokra .
2016. máj. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!